Kamštis jachtoje

Natūrali Core Cork uždarų ląstelių struktūra sumažina šilumos laidumą ir yra neslidi. Kamštis, naudojamas kaip jachtos denio danga, nesugeria vandens ir nepūva. Core Cork yra medžio pluošto medžiaga su natūraliai uždaromis ląstelėmis ir laikui bėgant nesuyra. Dėl to gaunama didžiulė ilgalaikė nauda, ​​palyginti su konkuruojančiais produktais, kurie gali pūti ir pūti.


Core Cork pasižymi puikiu atsparumu grybelių dauginimuisi, palyginti su kitomis paklotų medžiagomis. Jachtose naudojamą kamštį lengva pjauti standartiniais pjovimo įrankiais ir pjūklais. Esant stipriam smūgiui, jis atkuria iki 85% pradinio storio ir 100% daugumos smūgių atveju. Cork Cork taip pat retai atsisluoksniuoja nuo smūgio. Core Cork klijuojasi su visomis standartinėmis laminavimo dervomis: PE, PU, ​​VE, epoksidine, fenoline.


Be atsparumo tipiškiems jūros aplinkos poveikiams, tokiems kaip sūrus vanduo ir UV spinduliuotė, kamštienos patvarumas taip pat yra prioritetas, palyginti su kitomis paklotų medžiagomis. Kamštis taip pat turi unikalią savybę, kad jis neįkaista saulėje, todėl šiltą saulėtą dieną galite vaikščioti basomis kojomis be šildomo denio diskomforto.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd