Statusas ir taisyklės

Naudojimo sąlygos

Kamštinės parduotuvės naudojimo sąlygos

1. Kamsteinos Parduotuve svetainėje teikiama „Korex International sp. z o.o. buveinė yra Radom 26-600, ul. Staromiejska 10A, Lenkija:

NIP – 9482613696
KRS numeris – 0000723790
REGON – 369738671

2. Kamštienos Parduotuvė leidžia jums nusipirkti internetu pagal šias taisykles.

3. Klientų parduotuvė yra asmuo, sukūręs sąskaitos elektroninės sistemos parduotuvę. Klientas pareiškia, kad jūsų pateikta informacija yra tiksli. Be to, kliento sąskaita priklauso parduotuvei ir gali būti pašalinta dėl bet kokios priežasties.

4. Kliento pateiktus duomenis parduotuvė saugo duomenų bazėje ir yra naudojami tik parduotuvės reikmėms bei perduodami kurjerių įmonei, kad dalyvautų siuntos gabenime. Klientas turi visišką prieigą prie jūsų duomenų, bet kada gali pakeisti arba paprašyti pašalinti. Išsamios asmens duomenų saugojimo taisyklės pateikiamos atskirame dokumente.

5. Užsakymas parduotuvėje klientas atliekamas pridedant produktus į krepšelį, tada užpildykite tinkamą formą ir sutikite su taisyklėmis bei pasirinkite mokėjimo būdą.

6. Parduotuvė siūlo šiuos mokėjimo būdus:

– Mokėjimas kreditinėmis kortelėmis „VISA“, „VISA Electron“, „MasterCard“, „MasterCard Electronic“, „Maestro“, atliekamas „eCard“ komisijos už parduotuvėje užmokestį.

– „PayPal“, komisinis mokestis už kliento sumokėtą mokestį.

7. Siuntas vykdo kurjeris „ParcerForce“.

8. Pristatymo kaina priklauso nuo pakuotės svorio:

– Bazinė kaina yra 7,90 EUR – pakuotėse ne daugiau kaip 2 kg

9. Išsamios užsakymų, grąžinimų ir skundų taisyklės pateikiamos atskirame dokumente.

10. Mes pasiliekame teisę keisti kainas ir gaminių asortimentą.

11. Mes pasiliekame teisę pakeisti šias taisykles.

12. Visi paminėti produktų ir įmonių pavadinimai yra naudojami tik identifikavimo tikslais ir gali būti atitinkamų savininkų prekių ženklai. Internetinėje parduotuvėje naudojamos nuotraukos yra Kamstienos Parduotuve nuosavybė arba įmonės, gamintojai, tiekiantys parduotuvėje siūlomas prekes, kurių negalima kopijuoti ir naudoti komerciniais tikslais be išankstinio savininkų sutikimo.

Užsisakykite kamštienos pavyzd