Privatumo politika & Slapukų failai

Privatumo politika

Nuo 2018 m. Gegužės 25 d. Bus priimtas naujas 2016 m. Balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679 (vadinamasis RODO) dėl asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo bus taikomas tokių duomenų judėjimas.

Pagal meną. 13 str. 1 ir par. 2016 m. Balandžio 27 d. Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento 2 straipsnį („Journal of Laws UE L 119“, 2016 05 04), informuoju, kad:

1) Jūsų asmens duomenų administratorius yra Korex International sp. z o.o. kurio buveinė yra 26-600 Radom, ul. Staromiejska 10A, Lenkija.

  • NIP numeris – 9482613696
  • KRS numeris – 0000723790
  • REGON – 369738671

2) Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi pardavimo sutarties vykdymo (užsakymo įvykdymo) tikslu arba jūsų prašymui atlikti veiksmus prieš sudarant pirkimo-pardavimo sutartį. (Teisinis pagrindas: 2016 m. Balandžio 27 d. Asmens duomenų apsaugos reglamento 6 straipsnio 1 dalies b punktas).

3) jūsų asmens duomenų gavėjas bus kurjerių / transporto įmonės, Administratoriaus prašymu vykdančios transporto paslaugas, reikalingas pirkimo-pardavimo sutarčiai įvykdyti;

4) Jūsų asmens duomenys bus saugomi tol, kol tai yra būtina pirkimo-pardavimo sutarčiai įvykdyti, ir pasibaigus šiam laikotarpiui, penkerius metus nuo duomenų valdytojo pretenzijų apribojimo ir jų atžvilgiu (skaičiuojant nuo metų, einančių po finansinių metų, pradžios), kuriais įvyko apribojimas). (Teisinis pagrindas: 2016 m. Balandžio 27 d. Asmens duomenų apsaugos reglamento 5 straipsnio 1 dalies e punktas; 1994 m. Rugsėjo 29 d. Apskaitos įstatymo 74 straipsnio 2 dalies 4 punktas ir 3 dalis).

5) jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir teisę ištaisyti, ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą, teisę perduoti duomenis ir prieštarauti jų tvarkymui;

6) jūs turite teisę pateikti skundą Asmens duomenų apsaugos tarnybos pirmininkui, jei manote, kad tvarkant su jumis susijusius asmens duomenis pažeidžiamos 2016 m. Balandžio 27 d. Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento nuostatos;

7) savo asmens duomenų įvedimas yra sąlyga sudarant pardavimo sutartį. Jūs privalote juos pateikti, o asmens duomenų nepateikimo pasekmė bus tai, kad administratorius negalės sudaryti ir vykdyti pirkimo – pardavimo sutarties.

Jei turite kokių nors klausimų, mes liekame jūsų žinioje.

*Korex International sp. z o.o. nėra atsakinga už kurjerių kompanijų pristatymo terminus. Jei norite užsisakyti siuntinį su konkrečia pristatymo data, prašome parašyti el. Paštu – mes paprašysime kurjerio pasiūlymo jūsų paslaugai.

Slapukų failai

Svetainė automatiškai nerenka jokios informacijos, išskyrus informaciją, esančią slapukų rinkmenose.

Slapukai yra IT duomenys, visų pirma tekstiniai failai, kurie yra saugomi Svetainės vartotojo galutiniame įrenginyje ir skirti naudoti Svetainėse. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie atėjo, pavadinimas, jų laikymo laikas galutiniame įrenginyje ir unikalus numeris.

Subjektas, talpinantis slapukus Vartotojo galutiniame įrenginyje ir prie kurio prisijungęs, yra svetainės operatorius „Korex international sp. z o.o. kurio buveinė yra ul. Staromiejska 10A, 26-600 Radom

Slapukai naudojami:

a) kurti statistiką, kuri padėtų suprasti, kaip Svetainės vartotojai naudoja svetaines, o tai leidžia pagerinti jų struktūrą ir turinį;

b) Svetainės vartotojo sesijos palaikymas (prisijungus), kurio dėka Vartotojas neprivalo iš naujo įvesti savo prisijungimo vardo ir slaptažodžio kiekviename svetainės puslapyje;

Svetainėje naudojami du pagrindiniai slapukų tipai: sesijos slapukai ir nuolatiniai slapukai. Sesijos slapukai yra laikini failai, kurie saugomi Vartotojo galutiniame įrenginyje iki atsijungimo, išėjimo iš svetainės ar programinės įrangos (žiniatinklio naršyklės) išjungimo. Nuolatiniai slapukai Vartotojo įrenginyje saugomi slapukų failo parametruose nurodytą laiką arba tol, kol Vartotojas juos ištrina.

Svetainėje naudojami šie slapukų tipai:

a) „būtini“ slapukai, leidžiantys naudotis Svetainėje prieinamomis paslaugomis, pvz. autentifikavimo slapukus, naudojamus paslaugoms, kurioms reikalingas autentifikavimas Svetainėje;

b) slapukai, naudojami saugumui užtikrinti, pvz. naudojamas sukčiavimui autentifikavimo srityje nustatyti Svetainėje;

c) „efektyvumo“ slapukai, leidžiantys rinkti informaciją apie naudojimąsi Svetainės puslapiais;

d) „funkciniai“ slapukai, leidžiantys „prisiminti“ Vartotojo pasirinktus nustatymus ir suasmeninti Vartotojo sąsają, pvz., kalbomis ar vartotojo kilmės regionu, šrifto dydžiu, svetainės išvaizda ir kt.

Daugeliu atvejų programinė įranga, naudojama naršant svetaines (žiniatinklio naršyklė), leidžia slapukus pagal numatytuosius nustatymus saugoti Vartotojo įrenginyje. Svetainės vartotojai gali bet kada pakeisti savo slapukų nustatymus. Šie nustatymai gali būti ypač pakeisti taip, kad būtų blokuojamas automatinis slapukų naudojimas žiniatinklio naršyklės nustatymuose arba informuojama apie kiekvieną įrašą Svetainės vartotojo įrenginyje. Išsami informacija apie slapukų naudojimo galimybes ir būdus pateikiama programinės įrangos (žiniatinklio naršyklės) nustatymuose.

Svetainės operatorius informuoja, kad slapukų naudojimo apribojimai gali turėti įtakos kai kurioms svetainėje esančioms funkcijoms.

Cookies placed on the Website User’s end device may also be used by advertisers and partners cooperating with the Website operator.

Užsisakykite kamštienos pavyzd