BLOG

Kamštienos pjaustymo būdai


Nuleidžiant grindų lentas arba pritvirtinant kamštį prie sienų apmušalų, pjaustymas pagal dydį paprastai yra neišvengiamas. Kadangi kamštienos plokštės yra tam tikro dydžio, kaip ir sienos ar grindys. Gali prireikti šiek tiek supjaustyti kamštienos plokštes iš vienos pusės, kad paviršius būtų visiškai padengtas ir neliktų kraštų.

Prieš pradėdami pjaustyti, jums reikia tinkamų įrankių. Reikėtų apsvarstyti tinkamas chirurgines priemones. Kokį peilį ar pjūklą galite naudoti čia, taip pat priklauso nuo atitinkamų kamštinių plokščių storio.

Todėl rekomenduojami šie pjovimo įrankiai: skulptūrinis peilis arba aštrus tapetų pjaustytuvas, tinkantis plonoms kamštinėms lentoms.


Tätä varten sinun on kuitenkin leikattava useita kertoja, vain kevyt veitsen painaminen on tärkeää, mikä antaa sinulle puhtaan leikkausreunan, jotta korkkilevy ei rikkoudu reunasta.

Paksummasta korkista voit käyttää palapeliä tai ohuita puisia sahanteriä. Korkattaessa saha hitaasti ja ilman painetta

Ennen kuin teet tämän, sinun on kiinnitettävä korkkilevy kahden ruuvipuristimen väliin ja merkittävä liitäntä liuskalla, jotta leikattu reuna on tarkka.

Käsisaha soveltuu toisaalta keskipaksuisille paneeleille. Tässäkin tapauksessa sinun täytyy puristaa levy ja sahata se hitaasti.


Mitä tulee kehittyneempiin korkkiprosesseihin, joita käytetään todennäköisemmin korkkitarvikkeiden valmistukseen kaupallisiin tarkoituksiin, on mainittava kaksi: laserleikkaus ja CNC -leikkaus. Ensimmäinen näkyy alla olevassa videossa. Sitä käytetään pääasiassa korkkialuslasien valmistuksessa

Toisaalta CNC -leikkaus on myös yhtä tarkka, ja sitä käytetään suurempien korkkien kanssa, ja tämä video voidaan katsoa:


Kamštienos milteliai ir granulės – ekologiški pritaikymai


Kamštienos milteliai ir granulės yra pagrindiniai kamštienos pramonės šalutiniai produktai, viena iš pirmaujančių ekonominės veiklos rūšių Portugalijoje ir kitose Viduržemio jūros šalyse. Numatoma daug šio produkto panaudojimo galimybių – nuo kamštienos kamščių iki aglomeratų ir briketų, skirtų naudoti kaip adsorbentas išmetamųjų dujų, vandens ir nuotekų valymui.

Kamštienos biomasė pradinėje formoje buvo naudojama kaip sunkiųjų metalų ir alyvų biosorbentas, taip pat yra aktyvintos anglies pirmtakas, pašalinantis organinius teršalus iš vandens ir lakiuosius organinius junginius dujų fazėje.

Kamštienos naudojimas aplinkos problemoms spręsti, būtent naftos išsiliejimui, yra pirmasis komercinis sorbento kamštienos potencialo panaudojimas. Žaliavų, kurias galima pagaminti ar išgauti iš kamštienos, įvairovė patraukė daugelio tyrinėtojų dėmesį.


Cheminė kamštienos sudėtis buvo tiriama nuo XVIII a. (Conde ir kt., 1998), tačiau visiškos žinios apie kamštienos chemines savybes, o juo labiau apie visas galimas jos paskirtis ir transformacijas dar nėra baigtos.

Be to, nuo XXI amžiaus pradžios Portugalijos kamštienos pramonė investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą: vien 2000–2002 m. Laikotarpiu buvo užregistruoti 35 patentai, o praėjusį dešimtmetį-tik 19

According to the Portuguese standards NP-114 and NP-273, cork powder is a material with dimensions smaller than 0.25 mm (Gil, 1997). There are different types of cork powder depending on the origin: grinding, granulating or pre-grinding powder; cleaning powder, no pollution; finishing powder from cutting and grinding operations; finishing powder for agglomerated cork slabs; finishing powder of agglomerated cork and discs; insulating powder for cork slabs (Gil et al., 1986).


Šių miltelių mišinys laikomas „liepsnojančiais milteliais“, nes dėl didelio kaloringumo jis naudojamas katilams maitinti (Fernandes ir kt., 2010; Gil, 1997). Kitos panaudojimo sritys yra naudojimas kaip užpildas, sumaišytas su klijais, siekiant pagerinti kamščių kokybę, linoleumo gamyba, naudojimas aglomeratuose, briketuose, žemės ūkio substratuose, cheminiuose šaltiniuose (ekstraktuose)

Being an environmentally friendly and cheap material, cork powder can also be used to produce activated carbons with high specific surface areas, comparable to commercially available activated carbon, or it can be used directly for the adsorption of pollutants as a biosorbent. It is also used commercially as an absorbent during oil spills


Kamštiena kaip pagrindinė medžiaga daugiasluoksnėms konstrukcijoms


Kamštis puikiai tinka kaip statybinė medžiaga įvairių tipų laminatams ir pagrindams. Galite naudoti kaip faneros šerdį arba gipso kartono viduje. Platus daugiasluoksnių plokščių medžiagų naudojimas tapo pasirinkta medžiaga keliose pramonės šakose ir tokiose srityse, kaip plokščios, kietos ir daugiasluoksnės durų plokštės, itin izoliuoti langų rėmai, pertvaros plokštės, skirtos naudoti biuruose ir jūrų pėstininkai.

Aglomeruota kamštiena gali būti laikoma tinkama medžiaga, naudojama kaip pagrindinis sluoksnis daugiasluoksnėse plokštėse: ji pasižymi dideliu atsparumu smūgiams, geromis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis bei puikiomis vibracijos slopinimo savybėmis (Gil 2007; Fortes ir kt. 2004).


Kamštiena yra natūrali medžiaga, turinti korinę struktūrą, turinti įdomių savybių savybių, skirtų sumuštinių konstrukcijoms, t. Y. Mažas tankis, labai mažas pralaidumas skysčiams ir dujoms, didelis suspaudimas ir matmenų atkūrimas, mažas laidumas, cheminis stabilumas ir ilgaamžiškumas (Pereira 2007).

Keli tyrimai jau svarstė išplėstos kamštienos naudojimą kaip pagrindinę medžiagą, įskaitant. anglies-epoksidinės sumuštinių plokštės (Reis ir Silva 2009; Castro ir kt. 2010). Išplėstas kamštienos aglomeratas yra 100% natūralus kamštienos produktas, pagamintas iš kamštienos atliekų ir likučių arba pramoninių kamštienos atliekų, netinkamų kitiems tikslams (Diaz ir kt. 2003; Ferreira ir Pereira 1986; Pereira ir Ferreira 1989).


Išplėstiniai kamštienos aglomeratai gaminami naudojant kamštienos granules uždarame autoklave, esant aukštai temperatūrai (apie 300 C) ir slėgiui (apie 40 kPa), nenaudojant klijų (Pereira ir Ferreira 1989; Baptista ir Vaz 1993).

Šios proceso sąlygos lemia: kamščio elementų išsiplėtimą ir ląstelės sienelės termocheminį irimą (Pereira 1992), taip pat išsiskiria šalutiniai produktai, kurie veikia kaip natūralūs klijai tarp aglomerato granulių (Pereira 1992; Amen-Chen et al. 2001; Rosa ir Fortes 1988a)).

Tokios aplinkai nekenksmingos, lengvos ir nebrangios daugiasluoksnės plokštės gali būti naudojamos kaip nestruktūrinių konstrukcijų, tokių kaip pertvaros, dalis. Sumuštinių konstrukcijų naudojimas per pastarąjį pusę amžiaus nuolat augo.


Kamštiena yra geriausias būdas atsikratyti girgždančių grindų


Girgždančios grindys yra paplitusi problema, o girgždėjimas gali erzinti ir apsunkinti gyvenimą. Daugelis žmonių tiesiog ištveria šį nepakeliamą girgždėjimą, užuot kovoję. Galbūt taip yra todėl, kad žmonės nežino, kaip to atsikratyti.

Priklausomai nuo girgždėjimo priežasties, jį paprastai galima labai lengvai ir greitai pašalinti savarankiškai, be specialisto pagalbos. Viena iš pagrindinių priežasčių yra ta, kad, mažėjant lentoms, jos išdžiūsta, jos netelpa tvirtai viena prie kitos, o tarp gretimų lentų yra tarpų. Kai eini ant tokios lentos, ji juda, paliečia kaimyninę lentą ir ji girgžda.


Kita dažna girgždančių grindų problema yra netinkamas arba prastos kokybės tvirtinimas prie lentos sijų ar lubų sijų arba skirtingas lentų tvirtinimas. Taip yra dėl to, kad įvairios skaldos nusėda tarp parketo ir betoninio lygintuvo arba atrama yra per plona. Be to, priklausomai nuo to, ar girgžda visos grindys ar jų dalys, yra keletas būdų, kaip pašalinti nepageidaujamą triukšmą.

Tačiau, jei turite galimybę ir šiek tiek laisvo laiko, galite naudoti kamštinę pagalvėlę, pageidautina 2-3 mm, uždėtą 45 laipsnių kampu. Visų pirma, būtina įvertinti, į kurį rūsį turėtų būti dedamos plokštės ir, svarbiausia, kaip (ir, jei taikoma) yra lygus. Tokiu atveju pakanka plono kamštinio sluoksnio, jei nesiruošiate naudoti storesnių paklotų, kurių siūlės sutampa su plokščių jungtimis.


Sienų išsiplėtimas vėl būtinas, nes kylant temperatūrai plokščių tūris gali padidėti, o tai padidėja ir pradeda skilinėti arba atsiranda tarpų tarp plokščių. Dėl to vanduo prasiskverbia ir atsiranda kitų įtrūkimų.

O kas, jei girgždėtų ne visos grindys, o tik dalis jų, dažniausiai tada, kai dažniausiai pasitaikančios vietos yra išilgai šaligatvių iš kambario į kambarį. Būtina padaryti skylę probleminėje srityje su 8 mm grąžtu.

Įkiškite vamzdį 45 laipsnių kampu į angą po lentomis ir prieš purtydami buteliuką apie 30 sekundžių paspauskite montavimo putas. Medžiaga kaupiasi po 2-3 valandų, po to jūs galite lengvai vaikščioti šiuo metu. Traškėjimas neturėtų atsirasti.


Kamštis mansardoje – funkcionalus sprendimas


Kamštis palėpėje yra patikima izoliacija, pagaminta iš kvėpuojančių ir difuzijai atsparių medžiagų. Tokios grindys nesensta, pasižymi aukštesnėmis nei vidutinėmis garso izoliacijos savybėmis ir yra labai atsparios. Dėl natūralių burbuliukų, kurie susidaro natūraliai plečiantis kamštienos medžiagai terminio apdorojimo metu, ji turi labai gerą šilumos kaupimo galią.

Kamštienos pasirinkimas taip pat turi didelę įtaką saugai gaisro atveju. Kamštis neužsidega greitai, jis tiesiog švyti ir yra produktas, vadinamasis savaiminis gesinimas. Daug privalumų yra atsparumas puvimui, grybeliui ir pelėsiui ir praktiškai bekvapis po trumpo vėdinimo. Dažniausiai tokia kamštiena klojama ant OSB plokščių arba tiesiai ant mansardos atramų.


Kamštis taip pat tinka stogo izoliacijai. Pavyzdžiui, išplėsta kamštiena yra priklijuota arba prikausta prie stogo vidaus, o tai nėra sudėtinga užduotis statybinės juostos atveju. Šios plokštės yra lengvos ir lengvai pjaustomos. Dėl šios priežasties jie puikiai tinka šildymui ir garso izoliacijai.

Izoliacinės kamštienos plokštės yra įvairių storių. Kuo storesnė plėvelė, tuo geriau ji izoliuoja. Rekomenduojama naudoti maždaug 15 cm storio lakštus stogui izoliuoti kamščiu. Siekiant išvengti šilumos nuostolių per šilumos tiltus, plokštės gali būti dedamos viena į kitą įstrižai. Tai padarys izoliaciją efektyvesnę šiose sudėtingose ​​vietose.

Natūrali kamštiena žvejojant


Žvejyba su plūduriuojančiais kamščiais yra būtina žvejybai pakrantėje. Natūralios kamštienos plūdės, kadaise pagamintos iš vyno kamščių, buvo ir dažnai naudojamos žvejyboje ir žvejyboje. Nors meškeriotojai jį naudoja iš kitų medžiagų, tokių kaip plaukikai, meškeriotojai naudoja kamštį, kad pažymėtų kabliuko vietą, traukdami aplink lynus, supančius žvejybos tinklus.

Kamštienos čia naudojamas daugiausia dėl plūdrumo ir plūdrumo. Skirtingai nuo gamykloje pagamintų putplasčio ir plastiko plūdžių, šios plūdės turi didelį svorį, todėl rinkinys skrenda su jomis į norimą tašką, nesiblaškydamas vėjo.

Unikali oru užpildytų kamštienos ląstelių struktūra daro natūralią kamštį lengvesnę už vandenį. Internete galite rasti daug žvejybos parduotuvių, kuriose parduodamos kamštinės plūdės ar meškerės su natūraliomis kamštinėmis rankenomis, nes jos nėra tokios blizgios kaip plastikinės rankenos.


Daugelyje vietų, ypač Viduržemio jūroje, dėl prieinamumo jis naudojamas dažniau nei kitos medžiagos. Turėdami šiek tiek laiko ir valios, kamštį galite ir pats plukdyti.

„Pasidaryk pats“ vadovėliai siūlo išgręžti 3 mm skylę vyno kamščio centre ir užpildyti bambuko lazdele. Naudokite patvirtintą gręžtuvą ir švitrinį popierių, kad kamščio kamštis įgautų būdingą ašaros formą, sutrumpinkite strypą ir užbaikite plūdę apsauginiu smeigtuku kitoje pusėje. Tada suvyniokite galiuką siūlu ir, jei reikia, dažykite taip, kad jis būtų matomas ant vandens. Žemiau yra vaizdo pamokos pavyzdys, kaip tai padaryti patys namuose.

https://www.youtube.com/watch?v=JWUBnmM__cw


Kita vertus, granuliuota kamštiena kartais naudojama kaip masalas. Pavyzdžiui, tai yra karpių masalas. Dėl šio papildymo žvejyboje naudojami kamštienos rutuliai gali sutalpinti tipišką panašaus dydžio baltyminį rutulį. Kadangi kamštiena yra natūralus produktas, kuris labai gerai plaukioja, kamštienos granulės dedamos į pagrindinius maisto mišinius, kad būtų pagaminti iššokantys rutuliai arba mažesnio tankio masalai.


Spausdinimas ant natūralios kamštienos – ar tai įmanoma?


foto på trafikkorken

Kaip ir dera universaliai medžiagai, kamštis taip pat yra pritaikytas įvairioms spausdinimo technikoms. Tai ne tik techninė kamštiena, bet ir kamštienos dulkės ar vyno kamšteliai pvz. Ši technologija padeda išsaugoti natūralias kamštienos savybes ir suteikia jai unikalią išvaizdą naudojant įvairias spausdinimo technologijas.

Kamštienos medžiagos daugiausia skiriasi lankstumu ir stiprumu, todėl jos tinka įvairioms pramonės šakoms, tokioms kaip statyba, transportavimas ir avalynė. Kištukai nebėra tik kištukai, šiais laikais su jais galite padaryti bet ką.


tryk på korkpropper til vin

Labai populiarus spausdinimo būdas yra šilkografija, pavyzdžiui, ant kamštinių padėkliukai, kamštinių kilimėliai. Mūsų pasiūlymas apima tokio tipo spausdinimą.

https://kamstienosparduotuve.lt/kategorija/kamstiniai-padeklai//

Taip pasiekiate fantastiškų rezultatų, o šiek tiek įkvėpę galite namuose sukurti unikalų kilimėlį, raštą ant kamštinės lentos ant sienos arba ant kamštinės jogos kilimėlio.

Kamštienos taip pat gali būti naudojami skaitmeniniams spaudiniams, pvz. Su reklaminiais blokais. Tokie rinkodaros procesai ypač pastebimi užeigose, kur dažnai galima rasti atspausdintų arba skaitmeniniu būdu atspausdintų kamštinių padėklų alui ir gėrimams. Šiuos diskus taip pat naudoja įvairių tipų įmonės, siekdamos padidinti savo klientų žinomumą.

Tačiau pastaruoju metu gana daug prieštaravimų sukėlė gana nauja vaizdų ant kamštelių tendencija. Jie gaminami ant kamštinių lentų. Kai kurios įmonės, ypač Vakarų Europoje, turi galimybę užsisakyti asmenines nuotraukas jas atspausdindamos, o tai yra labai patrauklu ir gali būti tikrai unikali dovana jums svarbiam žmogui.


tryk på en korkstofpose

Žinoma, tai ne vieninteliai naudojami spausdinimo būdai. Nuotraukos gali būti pritaikytos blokui ar kamštienos plokštei, naudojant terminio sublimacijos spausdinimo procesą. Tada šios nuotraukos niekuo nesiskiria nuo jų kolegų ant fotopopieriaus. Vienintelis skirtumas yra kamštiens. Žemiau esančiame vaizdo įraše galite pamatyti, kaip ši technika veikia praktiškai:

https://www.youtube.com/watch?v=T14bt6M7nCI

Kita, jei ne pati populiariausia kamštienos rūšis, atspausdinta, yra kamštinis audinys ir su juo labiausiai susijęs kamštienos gaminys, t.y. kamštiena. H. Kamštienos vyno kamščiai. Pirmiesiems dažniausiai spausdinami kamštiniai maišeliai ir paprastai suprantami kamštienos priedai. Ši pramonė ypač populiari Portugalijoje, o vairo konstrukcijų ir formų įvairovė yra kvapą gniaužianti.

Tačiau pirmasis įspūdis, atsiradęs 1700 -aisiais, buvo ant vyno kamščių. Daugiau nei 200 metų vyndariai ir rūsių savininkai šiuo ženklu žymi savo gaminius. Ant kiekvienos natūralios kamštienos atidarius yra alkoholio gamintojo logotipas.


Pirmoji „Google“ parduotuvė, dekoruota natūraliu kamščiu


Korkmöbel in Googles erstem Laden in New York

Prieš mėnesį „Google“ atidarė savo pirmąją fizinę parduotuvę Niujorke. Mūsų požiūriu, informacija būtų nepastebėta, jei ši pelningiausia pasaulio įmonė nebūtų nusprendusi papuošti patalpų kamštienos ir kamštienos baldais.

Kuriant interjerą, buvo panaudotos gana jaunos mokslo srities – neuroestetikos – išvados. Šioje srityje tiriama, kaip vizualinė estetika veikia mūsų kūną ir protą.

Lenkijos dizainerio Danielio Michaliko baldai buvo naudojami įmonės vietoje Chelsea, Niujorke. Baldai, įskaitant sofas ir ovalo formos stalus, yra pagaminti iš šviesios medienos ir kamštienos neutralių spalvų, todėl produktai išsiskiria.


Be kita ko, kamštis buvo naudojamas norint gauti „LEED Platinum“ sertifikatą – aukščiausią įmanomą sertifikatą „Green Building Rating“ kontekste. Interjeras sukurtas taip, kad galutinis gavėjas jaustųsi taip pat patogiai, kaip ir namuose.

Netoli pagrindinio įėjimo yra 5 m aukščio apvalaus stiklo konstrukcija (suprojektuota ir pagaminta kartu su vietiniais Niujorko partneriais), vadinama „Google Imagination Space“. Naudodami suasmenintus interaktyvius ekranus su besisukančiais eksponatais, lankytojai gali mėgautis geriausiais produktais ir technologijomis, pradedant „Google Translate“ patirtimi ir mūsų mašininio mokymosi galimybėmis.

Pro parduotuvę eina plona juodo metalo linija, žyminti vientisą ir patrauklų kelią tarp įvairių ekranų. Centrinis apvalus skaitiklis, veikiantis kaip pagalbos tarnyba, turi neono spalvos aureolę, ant kurios žiede kelis kartus parašyta „Čia pagalbos“.


Sėdynes suolų, taburetės ir taburetės pavidalu gali naudoti pirkėjai ir tie, kurie ieško patarimo dėl gaminio. Parduotuvių vitrinose yra apšviestos „atskleidimo dėžutės“, kuriose pateikiami „Google“ produktai ir praeiviams suteikiama galimybė su jais bendrauti naudojant papildytos realybės technologijas.

Originali informacija pasirodė „Google“ tinklaraštyje, kurį galite rasti šiuo adresu.

https://blog.google/products/devices-services/google-store-nyc/


3D spausdinimas iš natūralaus kamščio


Natūralus kamštis taip pat rado savo vietą 3D spausdinimo pramonėje, kuri jau keletą metų vystosi. Tai yra gijos, t. Y. Medžiagos, naudojamos 3D spausdinimo procese, ištirpusios medžiagos nusodinimo metodu. 2015 m. Europos 3D spausdintuvų gijų gamintojas „ColorFabb“ sukūrė novatorišką giją, vadinamą „corkFill“, ir, kaip rodo pavadinimas, ji turėtų pasižymėti kamštinėmis savybėmis, nes tai yra kamštienos ir „ColorFabb PLA / PHA“ gijų mišinys.

https://colorfabb.com/corkfill

Bendrovės interneto svetainėje pateikiamose nuotraukose matomas aukštas detalių lygis ir labai gerai atrodantys spalvoti atspaudų, pagamintų naudojant naują kamštienos giją, rezultatai. Kadangi jis yra pagamintas iš PLA / PHA gijų, spausdinti yra paprasčiau ir nereikalaujama, kad 3D spausdintuve būtų šildomos konstrukcijos platformos (HBP).


PLA yra vienas iš populiariausių gijų, naudojamų 3D spausdintuvuose. Santrumpa PLA reiškia polilaktidą arba pieno rūgštį. Įdomu tai, kad šios medžiagos gamybai naudojami kukurūzų miltai arba cukranendrės. PLA laikoma biologiškai skaidoma ir biologiškai suderinama medžiaga – ji naudojama implantuose ar stentuose ir daugelyje kitų produktų, kuriuos naudojame kiekvieną dieną.


2019 m., Kaip pranešė portalas https://3dprinterchat.com/, portugalų studentei Tatianai Antunes pavyko sukurti 100% biologiškai skaidomą kamštienos giją 3D spausdinimui. Šį metodą ji sukūrė Aveiro universitete (UA) kaip medžiagos mokslų magistro darbo dalį. Jos darbo tema buvo kamštinių atliekų susidarymo gaminant natūralius kamštienos kamščius problema.


Geriausi kamštienos įkvėpimai


Šiuo sunkiu metu, kai daugelis žmonių dirba nuotoliniu būdu arba dėl prastovų dėl koronaviruso epidemijos, raginame pasinaudoti šiuo periodu, kad galėtumėte pažvelgti į įvairius mūsų kamštinius įkvėpimus, kuriuose apžvelgiame šios norimos įspūdingos medžiagos naudą pateikti kuo išsamiau.

Nedaugelis žmonių tai žino, tačiau nuo 1912 m. „Glassberries Design Awards“ buvo kasmetinis pakuočių dizaino konkursas. Konkurso koncepcija buvo įkvėpta stiklo gyvavimo ciklo ir grindžiama keturiais ramsčiais: tvirta tapatybė, kūrybiškumas, naujovės ir tvarumas.
„Glassberries Design Awards“ akivaizdžiai prisideda prie inovacijų ir produktų kūrimo, paremtų keturiais principais: augimo, laiko iki rinkos, pramoninio dizaino ir nuolatinio klientų aptarnavimo tobulinimo.

Ji nuolat rūpinasi aplinkosauginiu efektyvumu ir socialine atsakomybe, remia švietimą, vietos bendruomenes ir vadovauja aktyviai politikai siekiant sumažinti poveikį aplinkai.
Be to, pristatome Cristiano Carvalho ir Francisco Cardoso dizainą, kuriame, be abejo, yra įdomus butelio kamštis su natūraliu kamščio dangteliu.


Kita įdomi kamštienos naudojimo idėja taip pat yra dekoravimas pasaulio žemėlapio pavidalu, kurį aplinkai draugiški klientai vis dažniau renkasi įdomiai dekoruoti, pvz. B. vaikų kambariui, bet ne tik. Toks žemėlapis taip pat gerai veikia biure arba tiesiog kaip interjero dizaino elementas, kur entuziastingi keliautojai gali užsegti aplankytas vietas vėliavomis.

Tinkamo dangtelio storis yra mažai žinomas, tačiau populiarus tarp pramonės ekspertų, populiarus būdas nuraminti įrašų studiją. Tai drąsus garso nepraleidžiančių putų pakaitalas ir, atrodo, yra antras populiariausias natūralios garso izoliacijos panaudojimas po to, kai gyvenate daugiabutyje ir turėjote nutildyti sieną priešais šiek tiek triukšmingesnį kaimyną.

Dažniausiai naudojami pakaitalai yra kamštinė lenta, kamščio kamštis arba išplėstas kamštis. Dažniausiai naudojamas 10 mm kamstienos storis.


Dekoratyvinė kamštiena labai dažnai naudojama kaip ornamentas ant vonios sienų. Tinkamas naudojimas apsaugo nuo drėgmės, pelėsių ar grybelių patekimo. Turėdami didelį sieninių inkarų pasirinkimą, kiekvienas ras sau modelį. Mūsų parduotuvėje rasite apie 30 sieninių kamščių dizainų, kuriuos galima naudoti ne tik vonios kambaryje, bet ir miegamajame, virtuvėje ar biure.Joga yra pramonė, kurioje kamštis taip pat turi daug ką pasiūlyti. Sporto kubai, pagalvės ar kilimėlių užvalkalai yra puiki alternatyva jogos produktams, pagamintiems iš sintetinių medžiagų. Maža to, tai yra patvaresni ir lengviau prižiūrimi produktai.

Dar mažiau žinomas, bet ne mažiau svarbus kamštienos vaidmuo yra NASA keltų ir palydovų izoliacija. Kolumbijos „Space Shuttle“ kolosalus išorinis kuro bakas yra dalinai izoliuotas 497 svarų kamštienos, paimtos iš 225 kamštinių ąžuolų žievės Portugalijoje, skelbia „New York Times“.
Kamštis sumaišomas su kita medžiaga, kad būtų izoliuotas 154 metrų bakas, kuriame yra šalto skysto vandenilio ir deguonies trims pagrindiniams kelto varikliams.
Tankas yra vienintelis šaudyklės segmentas, kuris nėra pakartotinai naudojamas. Jis išmetamas 70 mylių aukščio ir subyra į Indijos vandenyną.
Tanką pastatė korporacija „Martin Marietta“ Bay gatvėje. Luisas, Misūris. Bendrovė įsigijo 45 000 svarų kamštienos už daugybę išorinių rezervuarų ir išsamų dirvožemio bandymą.


Užsisakykite kamštienos pavyzd