BLOG

Pirmoji „Google“ parduotuvė, dekoruota natūraliu kamščiu


Korkmöbel in Googles erstem Laden in New York

Prieš mėnesį „Google“ atidarė savo pirmąją fizinę parduotuvę Niujorke. Mūsų požiūriu, informacija būtų nepastebėta, jei ši pelningiausia pasaulio įmonė nebūtų nusprendusi papuošti patalpų kamštienos ir kamštienos baldais.

Kuriant interjerą, buvo panaudotos gana jaunos mokslo srities – neuroestetikos – išvados. Šioje srityje tiriama, kaip vizualinė estetika veikia mūsų kūną ir protą.

Lenkijos dizainerio Danielio Michaliko baldai buvo naudojami įmonės vietoje Chelsea, Niujorke. Baldai, įskaitant sofas ir ovalo formos stalus, yra pagaminti iš šviesios medienos ir kamštienos neutralių spalvų, todėl produktai išsiskiria.


Be kita ko, kamštis buvo naudojamas norint gauti „LEED Platinum“ sertifikatą – aukščiausią įmanomą sertifikatą „Green Building Rating“ kontekste. Interjeras sukurtas taip, kad galutinis gavėjas jaustųsi taip pat patogiai, kaip ir namuose.

Netoli pagrindinio įėjimo yra 5 m aukščio apvalaus stiklo konstrukcija (suprojektuota ir pagaminta kartu su vietiniais Niujorko partneriais), vadinama „Google Imagination Space“. Naudodami suasmenintus interaktyvius ekranus su besisukančiais eksponatais, lankytojai gali mėgautis geriausiais produktais ir technologijomis, pradedant „Google Translate“ patirtimi ir mūsų mašininio mokymosi galimybėmis.

Pro parduotuvę eina plona juodo metalo linija, žyminti vientisą ir patrauklų kelią tarp įvairių ekranų. Centrinis apvalus skaitiklis, veikiantis kaip pagalbos tarnyba, turi neono spalvos aureolę, ant kurios žiede kelis kartus parašyta „Čia pagalbos“.


Sėdynes suolų, taburetės ir taburetės pavidalu gali naudoti pirkėjai ir tie, kurie ieško patarimo dėl gaminio. Parduotuvių vitrinose yra apšviestos „atskleidimo dėžutės“, kuriose pateikiami „Google“ produktai ir praeiviams suteikiama galimybė su jais bendrauti naudojant papildytos realybės technologijas.

Originali informacija pasirodė „Google“ tinklaraštyje, kurį galite rasti šiuo adresu.

https://blog.google/products/devices-services/google-store-nyc/


3D spausdinimas iš natūralaus kamščio


Natūralus kamštis taip pat rado savo vietą 3D spausdinimo pramonėje, kuri jau keletą metų vystosi. Tai yra gijos, t. Y. Medžiagos, naudojamos 3D spausdinimo procese, ištirpusios medžiagos nusodinimo metodu. 2015 m. Europos 3D spausdintuvų gijų gamintojas „ColorFabb“ sukūrė novatorišką giją, vadinamą „corkFill“, ir, kaip rodo pavadinimas, ji turėtų pasižymėti kamštinėmis savybėmis, nes tai yra kamštienos ir „ColorFabb PLA / PHA“ gijų mišinys.

https://colorfabb.com/corkfill

Bendrovės interneto svetainėje pateikiamose nuotraukose matomas aukštas detalių lygis ir labai gerai atrodantys spalvoti atspaudų, pagamintų naudojant naują kamštienos giją, rezultatai. Kadangi jis yra pagamintas iš PLA / PHA gijų, spausdinti yra paprasčiau ir nereikalaujama, kad 3D spausdintuve būtų šildomos konstrukcijos platformos (HBP).


PLA yra vienas iš populiariausių gijų, naudojamų 3D spausdintuvuose. Santrumpa PLA reiškia polilaktidą arba pieno rūgštį. Įdomu tai, kad šios medžiagos gamybai naudojami kukurūzų miltai arba cukranendrės. PLA laikoma biologiškai skaidoma ir biologiškai suderinama medžiaga – ji naudojama implantuose ar stentuose ir daugelyje kitų produktų, kuriuos naudojame kiekvieną dieną.


2019 m., Kaip pranešė portalas https://3dprinterchat.com/, portugalų studentei Tatianai Antunes pavyko sukurti 100% biologiškai skaidomą kamštienos giją 3D spausdinimui. Šį metodą ji sukūrė Aveiro universitete (UA) kaip medžiagos mokslų magistro darbo dalį. Jos darbo tema buvo kamštinių atliekų susidarymo gaminant natūralius kamštienos kamščius problema.


Geriausi kamštienos įkvėpimai


Šiuo sunkiu metu, kai daugelis žmonių dirba nuotoliniu būdu arba dėl prastovų dėl koronaviruso epidemijos, raginame pasinaudoti šiuo periodu, kad galėtumėte pažvelgti į įvairius mūsų kamštinius įkvėpimus, kuriuose apžvelgiame šios norimos įspūdingos medžiagos naudą pateikti kuo išsamiau.

Nedaugelis žmonių tai žino, tačiau nuo 1912 m. „Glassberries Design Awards“ buvo kasmetinis pakuočių dizaino konkursas. Konkurso koncepcija buvo įkvėpta stiklo gyvavimo ciklo ir grindžiama keturiais ramsčiais: tvirta tapatybė, kūrybiškumas, naujovės ir tvarumas.
„Glassberries Design Awards“ akivaizdžiai prisideda prie inovacijų ir produktų kūrimo, paremtų keturiais principais: augimo, laiko iki rinkos, pramoninio dizaino ir nuolatinio klientų aptarnavimo tobulinimo.

Ji nuolat rūpinasi aplinkosauginiu efektyvumu ir socialine atsakomybe, remia švietimą, vietos bendruomenes ir vadovauja aktyviai politikai siekiant sumažinti poveikį aplinkai.
Be to, pristatome Cristiano Carvalho ir Francisco Cardoso dizainą, kuriame, be abejo, yra įdomus butelio kamštis su natūraliu kamščio dangteliu.


Kita įdomi kamštienos naudojimo idėja taip pat yra dekoravimas pasaulio žemėlapio pavidalu, kurį aplinkai draugiški klientai vis dažniau renkasi įdomiai dekoruoti, pvz. B. vaikų kambariui, bet ne tik. Toks žemėlapis taip pat gerai veikia biure arba tiesiog kaip interjero dizaino elementas, kur entuziastingi keliautojai gali užsegti aplankytas vietas vėliavomis.

Tinkamo dangtelio storis yra mažai žinomas, tačiau populiarus tarp pramonės ekspertų, populiarus būdas nuraminti įrašų studiją. Tai drąsus garso nepraleidžiančių putų pakaitalas ir, atrodo, yra antras populiariausias natūralios garso izoliacijos panaudojimas po to, kai gyvenate daugiabutyje ir turėjote nutildyti sieną priešais šiek tiek triukšmingesnį kaimyną.

Dažniausiai naudojami pakaitalai yra kamštinė lenta, kamščio kamštis arba išplėstas kamštis. Dažniausiai naudojamas 10 mm kamstienos storis.


Dekoratyvinė kamštiena labai dažnai naudojama kaip ornamentas ant vonios sienų. Tinkamas naudojimas apsaugo nuo drėgmės, pelėsių ar grybelių patekimo. Turėdami didelį sieninių inkarų pasirinkimą, kiekvienas ras sau modelį. Mūsų parduotuvėje rasite apie 30 sieninių kamščių dizainų, kuriuos galima naudoti ne tik vonios kambaryje, bet ir miegamajame, virtuvėje ar biure.Joga yra pramonė, kurioje kamštis taip pat turi daug ką pasiūlyti. Sporto kubai, pagalvės ar kilimėlių užvalkalai yra puiki alternatyva jogos produktams, pagamintiems iš sintetinių medžiagų. Maža to, tai yra patvaresni ir lengviau prižiūrimi produktai.

Dar mažiau žinomas, bet ne mažiau svarbus kamštienos vaidmuo yra NASA keltų ir palydovų izoliacija. Kolumbijos „Space Shuttle“ kolosalus išorinis kuro bakas yra dalinai izoliuotas 497 svarų kamštienos, paimtos iš 225 kamštinių ąžuolų žievės Portugalijoje, skelbia „New York Times“.
Kamštis sumaišomas su kita medžiaga, kad būtų izoliuotas 154 metrų bakas, kuriame yra šalto skysto vandenilio ir deguonies trims pagrindiniams kelto varikliams.
Tankas yra vienintelis šaudyklės segmentas, kuris nėra pakartotinai naudojamas. Jis išmetamas 70 mylių aukščio ir subyra į Indijos vandenyną.
Tanką pastatė korporacija „Martin Marietta“ Bay gatvėje. Luisas, Misūris. Bendrovė įsigijo 45 000 svarų kamštienos už daugybę išorinių rezervuarų ir išsamų dirvožemio bandymą.


Žalia siena – nuostabi vertikalių sodų mada


Vertikalus sodas yra augalų auginimo ant vertikaliai pakabintos plokštės technika naudojant hidroponiką. Labai dažnai šios plokštės yra išpūstos kamštienos ar sienų technika. Šios unikalios konstrukcijos gali būti atskiros arba pritvirtintos prie sienos. Vertikalūs sodai buvo naudojami nuo senovės civilizacijų. Daugelis modernių vertikalių sodų gali tarnauti dešimtmečius ir suteikti šiuolaikiniam verslui charakterį.

Vertikalūs sodai yra puiki alternatyva vazoniniams augalams biuruose. Nors vazoninių augalų pranašumas yra tas, kad juos galima dėti bet kur, jie gali užimti vietą ir reikalauti daug priežiūros. Tačiau vertikaliems sodams prižiūrėti reikia tik vienos didelės plokštės, kuri suteiks sodrią spalvą bet kokioje profesionalioje darbo ar gyvenamoje aplinkoje.

Vertikalūs sodai ar žalios sienos?

Vertikalūs sodai vadinami daugeliu skirtingų pavadinimų: gyvos žalios sienos, gyvenamosios sienos ir samanų sienos. Kad ir koks būtų jūsų vardas, šios vertikalios augalų struktūros gali būti tokios mažos kaip paveikslų rėmas arba masyvios, kaip 60 pėdų pločio šedevras.


Vertikalūs sodai gali būti įrengti viešbučio vestibiuliuose, pagrindinėje buveinėje ir net nedideliame kieme. Vertikalūs sodai ne tik daro įspūdį, bet ir leidžia jaustis labiau namuose savo aplinkoje, mėgaujantis natūraliomis raminančiomis gamtos savybėmis.

Vertikalūs vidiniai sodai

Žalios sienos yra ne tik svarbi interjero dizaino dalis, bet ir prisideda prie natūralios oro cirkuliacijos aplinkoje.

Šiuos sodus gali sudaryti daugybė augalų rūšių; Paparčiai, Ficus repens, Pilea ir Calathea yra populiariausios augalų rūšys, naudojamos žaliose sienose. Vertikalūs sodai taip pat yra labai erdvūs ir gali užpildyti bet kokią tuščią vietą ant sienos.


Daugelį biuro darbuotojų ore veikia daug kenksmingų chemikalų, tokių kaip formaldehidas ir anglies monoksidas. Vertikalūs sodai veikia kaip natūrali švaraus oro sistema, skatinanti geresnę kvėpavimo atmosferą ir sveikesnę bendrą aplinką.

Augalai taip pat padeda sumažinti triukšmo taršą, todėl pastato gyventojams sukuriama tylesnė darbo aplinka.

Vertikalūs lauko sodai

Daugelyje pastatų visoje šalyje ir visame pasaulyje yra vertikalūs sodai. Daugelyje lauko sodų yra samanų, vynmedžių ir kitų augalų, dažniausiai naudojamų vertikaliuose lauko soduose.

Vertikalių lauko sodų pranašumas yra tiesioginė natūrali saulės šviesa, kad jie galėtų klestėti.
Jie taip pat puikiai apsaugo ir izoliuoja pastatus nuo temperatūros pokyčių, UV spindulių ir lietaus. Vasarą orą aplinkui atvėsinti jie naudoja procesą, vadinamą evapotranspiracija.


Kamštis kaip garso izoliacinė medžiaga


Yra du pagrindiniai kriterijai, dėl kurių medžiaga tinka garso izoliacijai. Pirmasis yra garso izoliacija. Antrasis visiškai blokuoja garsą. Garso izoliacijai dažnai naudojamos medienos medžiagos, tokios kaip kamštis. Dėl korio struktūros yra daug vietos oro burbuliukams sutalpinti.

Šie burbuliukai efektyviai riboja garso sklidimą patalpoje ir už jos ribų ir blokuoja garso bangų srautą. Garso sugėrimui paprastai reikalingos lanksčios, porėtos medžiagos, kurios leidžia garso energiją atspindėti atgal į medžiagą, kol ji išsisklaidys.


Renkantis garso izoliaciją, mes daugiausia atsižvelgiame į triukšmo mažinimo koeficientą (NRC triukšmo mažinimo koeficientas) ir garso perdavimo klasę (STC garso perdavimo klasė).

NRC indeksas yra garso absorbcijos jūsų kambaryje indeksas ir yra labai svarbus parametras, jei norite turėti namų įrašų studiją, kambarį, kuriame galėtumėte žiūrėti labai geros akustikos filmus ar klausytis muzikos aukščiausios klasės muzika. NRC yra garso, kurį sugeria konkreti medžiaga, matas.

Todėl jis dažniausiai naudojamas akustinių plokščių, pertvarų, biuro ekranų ir sienų plokščių akustinėms savybėms nustatyti. Jei norite geresnės kambario akustikos, NRC ekranas yra pagrindinis, į kurį reikia atkreipti dėmesį.


Tačiau jei norite sumažinti išorinį triukšmą, daugiausia dėmesio turėtumėte skirti garso perdavimo klasei. Pavyzdžiui, 3 mm storio sieninis kamštis gali sumažinti išorinį triukšmą 10 dB, o 6 mm PCB – 20 dB.

Garso izoliacijai dažniausiai naudojamos tokios medžiagos kaip kamščio pagrindas, sieninis kamštis, kamštienos ritinėliai, ištempti kamštiniai arba sieniniai kamščiai. Naudojant kamštį, išorinis ir vidinis triukšmas gerokai sumažėja. Izoliacijos efektyvumas akivaizdžiai priklauso nuo storio. Tačiau 20 mm storis suteikia mums norimą saugumo lygį dėl įvairių triukšmo už sienos ar iš gatvės.

Tokia investicija tikrai atsipirks, užtikrindama ne tik patogumą naudotis butu ar namu, bet ir įvairius papildomus privalumus, kurių sintetinė izoliacija neduoda.

Šie privalumai apima apsaugą nuo drėgmės, grybelių ir pelėsių. Kamštis yra ypač patvarus, saugus vaikams ir alergiškiems žmonėms, jis jaučiasi natūraliai ir puikiai atrodo. Be to, ji taip pat gali būti svarbių užrašų ar informacijos skelbimų lenta, nepažeidžiant sienos.


3D kamštienos – nauja dizaino dimensija – GENCORK


Mūsų verslas gyvuoja daugiau nei 20 metų, todėl mažai kas apie kamštį gali mus nustebinti. Tačiau yra Portugalijos įmonė „GENCORK“, kurios produktai mums patiko iškart. Ši viziją kurianti įmonė ilgainiui sujungia atsinaujinančias ir natūralias kamštienos žaliavas su menu, kad sukurtų stulbinančias trimates kamštines sienas. Atraskite jų produktų ir projektų galeriją, iš kurios mes pasirinkome tuos, kurie mums padarė didžiausią įspūdį.

„Sofalca“ grupės prekės ženklas „GENCORK“ gamina kamštines plokštes skirtingiems paviršiams. Tai produktas, sujungiantis žemų technologijų prietaisus su technologiškai pažangiais gamybos procesais.

100% natūralus ir tvarus kamštienos aglomeratas transformuojamas naudojant pažangius skaitmeninius algoritmus ir gamybos procesus. Šis skaitmeninis požiūris yra vienas iš elementų, apibrėžiančių GENCORK DNR. Kamštienos granulėms gaminti įmonė naudoja tik kamštį, pagamintą iš šakelių. Tai 100% natūralus procesas, kuriam nereikia jokių priedų.

Šią „Sofalec“ sukurtą technologiją sudaro vandens garų įpurškimas per kamštienos granules, kurios išsiplečia ir laikosi kartu su pačia kamštine derva.


GENCORK stendo Paryžiuje „Maison & Objet“ nuotrauka


Procesas suteikia medžiagai tamsiai rudą spalvą, panašią į šokoladą.

Garų gamybai įmonė naudoja „Falca“ malimo proceso biomasę. Tai leidžia mums atlikti ekologinį procesą be atliekų, o energijos savarankiškumas yra 95%. Mums kamštis yra „super medžiaga“, teikianti daug privalumų, tokių kaip garso izoliacija ir vibracijos izoliacija.

GENCORK naudoja kompiuterio projektavimo strategijas, naudodamas parametrines sistemas, kurdamas algoritmus, įkvėptus gamtos, geometrijos ir matematikos …

Tai leidžia pagaminti daug įvairių formų ir dydžių raštų, optimizuoti kamščio šilumines ir akustines savybes ir taip gauti aukštos estetinės vertės dangas. „GENCORK“ šiuo metu dirba su skirtingo dydžio projektais, ypač susijusiais su viešbučiais, restoranais, biurais ir laikina architektūra (parodomis, stendais ir kt.). Dabartiniai įmonės projektai apima viešbutį „Van der Valk“ Belgijoje, „BNP Paribas“ būstinę Lisabonoje ir „Ubisoft“ būstinę Paryžiuje.


Kaip gaminamas kamštienos audinys


Kamštinė medžiaga gaminama iš kamštinio ąžuolo, augančio daugiausia Ispanijoje, Portugalijoje ir Prancūzijoje, žievės. Kai kamštiniam ąžuolui sukanka 20 metų, žievė nuo medžio pašalinama kvalifikuoto darbuotojo, naudojant mačetę.

Tada medis sunumeruojamas taip, kad jo žievės negalima pašalinti per ateinančius 10 metų. Skirtingai nuo kitų medžių, kamštinis ąžuolas yra vienintelis medis pasaulyje, kuriam galima nulupti žievę ir kuris vėliau nemiršta. Tai daro kamščiatraukį 100% patvariu ir ekologišku. Tiesą sakant, tas pats medis gali būti žaliavos šaltinis kas 10 metų daugiau nei 200 metų!


Kamštienos pavertimas audiniu


Kamštis atvežamas į gamyklą, jis virinamas vandenyje, kad kamštinės ląstelės galėtų išsiplėsti ir būtų lengviau dirbti su medžiaga. Šiame procese nenaudojamos stiprios cheminės medžiagos, tokios kaip formaldehidas.

Tada kamštienos supjaustomas labai plonais lakštais – tokio pat storio kaip popierius. Kad lakštai būtų patvarūs, jie tada klijuojami ant medvilnės / poliesterio arba poliuretano pagrindo.

Kamštienos gabalai kartais klijuojami ant pagrindo kaip antklodė, panaši į kamštinę lentą, kuri kartais naudojama darbe, o kartais kaip plonas linijas – viskas priklauso nuo dizaino. Kairėje – kamštinė sofa iš Trevor O’Neil. https://www.trevoroneil.com/


Kamštienos audinio naudojimo pavyzdžiai:


Nors kamštienos yra natūraliai nepralaidus vandeniui ir dulkėms, paskutiniame gamybos etape kamštis yra su hidroizoliaciniu sluoksniu (netoksiškas, kenksmingas aplinkai), kad apsaugotų jį nuo nešvarumų. .

  • Kamščio kilimėliai
  • „Mercedes Benz“ salone kamštienos apmušalai vietoj odos

Kai procesas bus baigtas, kamštinė medžiaga yra dėmėta, atspari vandeniui, atspari įbrėžimams ir ypač minkšta. Jis gali būti naudojamas tuose pačiuose gaminiuose kaip oda ir apmušalai.

Ištempti ir patvarūs jogos aksesuarai – rinkitės natūralų kamštį


Joga yra Indijos gyvenimo filosofija, vedanti į harmoniją tarp kūno, sielos ir dvasios. Kad jogos pratimai duotų norimą efektą, jie turi būti atliekami su tinkamais, aukštos kokybės priedais.

Svarbu, kad šie elementai būtų patvarūs, tinkamai sureguliuoti ir stabilūs. Tai yra kamštinių priedų charakteristikos.


Ekologiški produktai


Šis aksesuaras pagamintas iš labai suspausto kamštienos aglomerato. Dėl didelio šios medžiagos tankio ir atitinkamos gamybos technologijos kamštienos gaminiai pasižymi labai geru patvarumu ir stabilumu.

Šie natūralūs produktai, šilti liečiant ir nekenksmingi aplinkai, garantuoja saugumą ir komfortą treniruočių metu. Jie pagaminti iš deformacijoms atsparios ir elastingos medžiagos ir garantuoja ilgalaikę naudojimo kokybę. Populiariausi ir nepakeičiami kamštienos produktai jogos praktikai yra: kubeliai, kilimėliai, pagalvės, pleištai, ketvirčio raundai.

Pavyzdžiui, „Yoga Pad“ yra lengvas ir labai originalus, pagamintas iš 100% labai suspausto kamščio. Idealiai tinka kaip kelioninis batas – visiems, dalyvaujantiems jogos dirbtuvėse, ekskursijose ir kt. Šiek tiek mažesni matmenys nei standartinė plyta, suapvalinti kraštai ir labai mažas svoris daro tai praktiškiausia transporto bloku. Mes rekomenduojame žmonėms, kurie treniruojasi individualiai, visiems žmonėms, kurie vertina gražius ir paprastus kasdienius daiktus.


Kamštienos privalumai


Didelis kamštinių aksesuarų privalumas yra jų lengvas svoris, dėl kurio juos galima lengvai perkelti ir nunešti į jogos užsiėmimus, kad ir kur jie vyktų, taip pat ir lauke. Tos pačios formos kubai, pleištai ar ketvirčio kulnai ir aukštas jų tikslumo lygis užtikrina gerą stabilumą, nepaisant mažo svorio.

Skirtingai nuo medžio, kamštienos gaminiai yra patogesni ir šiltesni, tuo tarpu yra daug lengvesni ir atsparesni smūgiams.
Dėl kamščio atsparumo vandeniui iš jo pagaminti gaminiai nėra absorbuojami, todėl atsparūs drėgmei ir pelėsiui. Taigi juos galima naudoti ir laikyti net ir nepalankiomis oro sąlygomis, nesijaudinant dėl ​​jų sunaikinimo.

Kamštinės jogos aksesuarai yra ypač patvarūs ir ilgaamžiai produktai. Jie skirti individualiems pratimams, žmonėms, kurie vertina natūralius produktus. Verta naudoti šiuos ekologiškus daiktus, norint pasiekti proto harmoniją ir aiškumą, praktikuojant jogą harmoningai su gamta.


Papuoškite sieną kamščiu be klijų – lipniu kamščiu


Lipnus kamštienos užkariaus jūsų širdį, jei vertinsite greitus, lengvus ir be rūpesčių sprendimus. Dėl poreikio lengvai ir greitai įdiegti praktišką techninę jungtį bet kurioje vietoje, atsirado kamštienos su tvirtu ir patvariu lipniu sluoksniu.

Lipnūs kamštienos lakštai yra standartiniai kamštienos lakštai, padengti lipniu sluoksniu. Naudojami klijai yra labai tvirti, todėl plokštės tinka lygiems ir šiek tiek šiurkštiems paviršiams. Jei nesate tradicinių klijų ar sraigtų mėgėjas, tikrai jus domins vidutinio grūdelio lipnus kamštis.


Kamštinės lentos ant sienos


Idealiai tinka visų tipų informacijai, skelbimams, naujienlaiškiams ir kt. Dėl didelio lankstumo, puikios estetikos ir didelio atsparumo skaldai vidutinio grūdelio kamštinės lentos naudojamos kaip lentos, vitrinos ir reklaminiai ekranai.

Kamštinio kilimėlio montavimas mūsų lipniu sluoksniu yra greitas, švarus ir lengvas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nutraukti apsauginę plėvelę ir užklijuoti kamštienos lakštą ant anksčiau paruošto pagrindo. Jei planuojate kamščiu uždengti didesnį plotą, nepamirškite prieš montuodami kraštus iškloti – pavyzdžiui, aštriu tapetiniu peiliu. Paprasti ir lygūs kamštienos kraštai sumažina plokščių sąnarius ir labai pagerina galutinį efektą.


Turite problemų su triukšmingu kaimynu?


Stambiagrūdis lipnus kamštienos užtikrina puikią garso ir šilumos izoliaciją. Stambiagrūdės kamštinės plokštės turi didesnį tankį nei smulkiagrūdės ir vidutinio grūdėtumo lentos. Kaip garso sugeriantis sluoksnis, greitai ir lengvai priklijuotas tiesiai prie sienos, išvengiama oro triukšmo, pasiekiančio mus už sienos.

Jei siena yra gana plona ir triukšmas labai erzina, tada naudokite lengvą konstrukciją, susidedančią iš 15-20 mm kamštienos plokštės, oro tarpo arba mineralinės vatos ir reikėtų apsvarstyti gipso plokštės ar OSB uždarymą. Daugeliu atvejų patenkinamas garso sugėrimo poveikis lemia tiesioginį didelio 10 mm storio kamščio sienos sukibimą.


Kambario garsą nutildykite kamštiniu pagrindas


Triukšmas yra ramybės ir ramybės priešas, ir kai jo intensyvumas namuose viršija jūsų toleranciją, gyvenimas gali virsti košmaru. Dėl natūralių kamštienos savybių ši natūrali medžiaga gerai veikia kaip garso sugėrėjas, nes jos ląstelės veikia kaip garso izoliatoriai.

Kamštienos sumažina triukšmo perdavimą ir sukuria ramią ir ramią aplinką; nėra kitos nei natūralios, nei dirbtinės medžiagos, pasižyminčios visomis žalio kamštienos savybėmis. Lengvas, atsparus puvimui, netoksiškas, geras suspaudimas ir išsiplėtimas, antipirenas, atsparus vandeniui, lankstus ir plūdrus. Be šių nepaprastų savybių, kamštienos žievė taip pat yra tvarus, atsinaujinantis ir aplinkai nekenksmingas gamtos išteklius.


Puikus izoliacijos fonikas


Kamštinė žievė atitinkamais laiko tarpais „nuplėšiama“ iš kamštinių ąžuolų, nepažeidžiant medžių, ir leidžia savo vietoje užaugti naujai žievei, kad nebūtų pažeista gamta, nebūtų iškirsti ar sunaikinti medžiai, jokia flora ir fauna nėra sutrikusi, ir vis dėlto iš šios unikalios žaliavos klesti visa pramonė. Kamštienos žievę galima rinkti reguliariai iš vieno medžio – kas 9–12 metų ir iš viso iki 12 kartų.

Natūralios kamštienos izoliacijos gruntas is a long-lasting product, so we can guarantee that it will last much longer than the floor. They are made with the same technology as conventional cork, combining a natural cork filler with an eco-friendly binder, but with the difference that they have a slightly lower density and a more porous structure to improve insulation performance. . .


Patvarus produktas


Guminių pamatų, naudojamų galinėms grindims ir reikalaujančio didelio tankio pagrindo, atveju į kamštienos užpildo mišinį pridedama atitinkama gumos degranulato dalis. Kamštinis gruntas naudojamas visų tipų paviršiams, pvz., Plaukiojančioms grindims. B. bendros plokštės, parketas ir medinės lentos, kilimas, linoleumas, PVC kamštis, natūralus akmuo ir keraminės plytelės.

Pasirinkdami 100% natūralius kamštienos gaminius, jūs prisidedate prie novatoriškų ir tvarių sprendimų kūrimo ir taip padedate apsaugoti mūsų natūralią aplinką.


X
Užsisakykite kamštienos pavyzd
Copy link