Kaip ant sienos pritvirtinti kamštienos ritinį

Kamštienos pamušalas ant sienos nėra sunkus. Žinoma, tai nėra sudėtinga, jei tai darome teisingai

https://kamstienosparduotuve.lt/kategorija/kamstiniai-ritiniai/

Reikalingos medžiagos yra kamštienos volelis, mentele arba šepetys ir kontaktiniai arba vandens klijai.
Prieš klijuojant dangtelį, kiekviena siena turi būti gruntuota. Ir išdžiovinkite; siena neturi būti šlapi.
Mentele ar šepetėliu klijus tepkite ant ritinio paviršiaus ir ant klijuojamos sienos.

Klijus tepti tolygiai, nepalikti tuščių dėmių, nes vėliau dėl atsilaisvinusio kamščio gali atsirasti iškilimų (kuriuos galima pašalinti atsargiai pradurti burbulą ir švirkštu po paviršiumi sušvirkšti nedidelį kiekį klijų).


Ir dangtelio paviršius, ir sienelės turi būti sausi ir lygūs. Klijuodami būkite itin atidūs, nes klijai labai greitai džiūsta, todėl reikalingas didelis tikslumas. Volelis geriausiai tinka 3 žmonių klijuotam paviršiui. 2 žmonės ridena volą, o trečiasis volą tolygiai prispaudžia voleliu, kad jis visu paviršiumi priliptų prie sienos.

Jei nenorite dangtelio tvirtinti tiesiai prie sienos, kad nepažeistumėte arba jums būtų lengviau, padarykite jį ant lentos iš kitos medžiagos ir prisukite prie sienos.

Kontaktiniai klijai yra šiek tiek stipresni už vandens klijus ir tinka įvairioms sienoms, taip pat ir metalinėms. Kita vertus, jis turi stiprų kvapą, kuris visiškai išnyksta per dvi dienas.


Jei namuose yra vaikų ar alergiškų žmonių, o paviršius, prie kurio tvirtinama dangtelis, yra įprasta tinko ar gelžbetonio siena, rekomenduojama naudoti vandens pagrindu pagamintus klijus, kurie rišasi išgarindami vandenį.

Populiari idėja norintiems derinti kamštienos izoliacines, dekoratyvines ir funkcines savybes – įsigyti kamštienos ritinį ir prie jo pritvirtinti pasirinktą 3 mm sieninių kamštienos plytelių raštą.

Šio sprendimo dėka mes ne tik apšiltiname ir dekoruojame savo namų sienas, bet ir gauname kamštinę sieną, kurioje galime pakabinti svarbius daiktus prisiminti ar kaip nors papuošti.

Galiausiai pristatome vaizdo pristatymą, kuriame žingsnis po žingsnio parodoma, kaip namuose sumontuoti kamštinį volelį.

https://www.youtube.com/watch?v=agCRW8VoWUUar.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd