Kamštienos žiemos sode

Jei gyvenate stikliniame name arba turite antrą svetainę, kurioje ištisus metus jaučiatės kaip lauke, turėtumėte pagalvoti apie kamštinį parketą ar plokštes jame! Plytelės oranžerijai taip pat turėtų puikiai derėti su namų atmosfera.

Juk plytelės žiemos sodui ar kitos grindų dangos turi būti ne tik estetinės, bet ir atitikti funkcinius reikalavimus. Grindų danga turi atlaikyti didelius temperatūros svyravimus oranžerijoje.


Kamštienos plytelės padaro kambarį jaukią ir lengvai valomą. Jie atitinka aukštus reikalavimus ten, kur tiks ne kiekviena grindų danga. Jei žiemos sode atšąla, paprastas parketas ar laminatas neveiks taip gerai, kaip kamštinės grindys.

Vandens pėdsakai gali pažeisti grindis, todėl negalima atmesti ir šalčio žalos. Kilimas oranžerijai nėra toks patvarus ir lengvai valomas.


PVC grindys, nes šlapios gali greitai tapti slidžios. Kamštinės grindys yra plokščių ir kamštinio parketo pavidalo ir yra klojamos arba klijuojamos prie grindų. Tai natūrali medžiaga, puikiai izoliuoja šilumą ir garsą bei yra draugiška namų dulkėms alergiškiems žmonėms.

Kamštinių grindų priežiūra yra panaši į medinių. Rekomenduojama reguliariai sandarinti vašku, kad jis nebūtų veikiamas klimato įtakos


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd