Kamštinės plytelės – naudojamos statybose ir namuose


Europos Sąjunga yra pirmaujanti kamštienos gamintoja (daugiau nei 80 proc.). Labiausiai paplitęs Vakarų Viduržemio jūros šalyse, iš kurių labiausiai (daugiau nei 50 proc.) išsiskiria Portugalija kaip pirmaujanti gamintoja ir perdirbėja pasaulyje.

Kamštiniai ąžuolai itin gerai prisitaikę prie pietų Europos ir Šiaurės Afrikos klimato, neleidžia išeikvoti dirvožemio ir neišskiria didelio kiekio anglies dvideginio. Juose taip pat gyvena daugybė unikalių augalų ir gyvūnų rūšių. Jo vidutinis tankis yra apie 200 kg/m3, o šilumos laidumas žemas.

Mūsų siūlomos kamštienos plokštės, be kita ko, naudojamos grindų ir sienų termoizoliacijoje, avalynės pramonėje kaip batų padai, kaip kamštienos plokštės ar modeliuojant.

https://kamstienosparduotuve.lt/kategorija/kamstines-plokstes/


Jie apsaugo arba riboja drėgmės kondensaciją ant sienų ir lubų paviršiaus. Akustikos srityje mes užsiimame vadinamąja akustine korekcija sugeriant garsą ir aidėjimo trukmės sumažinimu (aido mažinimu) tam tikrose aplinkose, taip pat garso mažinimu smūgiuojant (būgnai).
Antivibracinėje srityje, kur naudojamos tankesnės ir storesnės plokštės, jos specialiai naudojamos kaip vibracijos slopintuvai ant mašinų atramų, siekiant sumažinti darbinės vibracijos perdavimą į konstrukcijas, ant kurių jos remiasi, ten Tas pats pasakytina ir apie pamatą. izoliacija.

Kamštinės plytelės kasdieniame gyvenime taip pat atlieka funkcinę ir dekoratyvinę funkciją. Be skelbimų lentų namų biure ir mokykloje, labai dažnai visa siena naudojama kaip siena svarbiai informacijai pritvirtinti.


Dažniausiai tokį sprendimą galima pastebėti didelių įmonių biuruose, kur svarbus geras darbo organizavimas ir daug ką reikia atsiminti. Tačiau šis sprendimas vis labiau populiarėja ir vaikų miegamuosiuose bei nuotoliniu būdu dirbančių suaugusiųjų namų biuruose.

Kamštinės lentos dažnai yra medžiaga, naudojama įvairioms baldų dalims padengti. Plonu kamštienos sluoksniu galima iškloti stalviršį, stumdomas spintelių duris, stalčiaus vidų, spintelių ar komodų fasadus. Kamštinis viršus iš storos kamštienos lentos taip pat dažnai yra ekologiškų stalų elementas, kurio privalumas yra, pavyzdžiui, duslus krentančių daiktų, stalo įrankių garsas ar natūralus kamštienos atsparumas drėgmei ir įvairių skysčių dėmėms.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd