Automobilis dengtas kamščiu


Automobilis dengtas kamščiu

Automobilis dengtas kamščiu. Butelių kamščiai naudojami tikrai neįprastose srityse. Vienas iš tokių, kuris buvo naudojamas bent keliose pasaulio vietose, yra butelių kamštelių kamštelių naudojimas kaip naujo automobilio „kėbulas“. Pirmasis iš automobilių, kurį radome internete, yra BMW Isetta. Jo pirkėjas amerikietis Daune’as Sandersas beveik metus praleido klijuodamas 1900 kamščių ant savo mažo automobilio paviršiaus.


Automobilis dengtas kamščiu

Automobilis dengtas kamščiu. Dar viena tokio tipo transporto priemonė buvo pastebėta Los Andžele, jos savininkai taip pat gyrėsi nauju įsigijimu internete. Trečiasis pavyzdys, su kuriuo galime susidurti ieškodami informacijos apie panašias idėjas apie automobilių savininkus, yra iš Prancūzijos. Claude’as Peninas, buvęs į pensiją išėjęs dviratininkas ir puikių vynų mėgėjas, savo dvi aistras sujungė su neįprastais darbais su kamštiniais kamščiais.

Penkerius metus jis perdirba kamštinius kamščius. Iš pradžių jo aistra buvo kamšti dviračius, tačiau kai draugas jam padovanojo naudotą Renault, jis pasinaudojo proga ir transporto priemonė galiausiai buvo visiškai uždengta vyno kamščiais. Dėl savo darbo šioje srityje jis žinomas kaip „Papa Bouchon“.


Automobilis dengtas kamščiu

Teksase, tiksliau Hiustone, 90-aisiais savo automobilį vyno kamščiais apdengė amerikietė Jan Elftman. Kolegijos laikais, dirbdama padavėja, ji rinko kamščius, o idėja tokiai dekoracijai kilo kartu su drauge iš Hiustono nuvykus į vykusį meninį automobilių paradą (https://www.artcarexperience.com/). srityje. Automobiliui padengti ji išleido apie 10 tūkst. Eismo kamščiai. Tačiau, kaip pabrėžia menininkas, tai buvo ne tik automobilio patogumas ar saugumas. Elftmanas norėjo sukurti kūrinį, kuris sujungtų žmones ten, kur menas paprastai neperteikiamas.

Panašaus pavyzdžio niekur kitur neradome, bet galbūt jis įkvėps sukurti automobilį, kurio niekas nepraleis abejingai, žinoma su kamščiais iš mūsų parduotuvės:

https://kamstienosparduotuve.lt/kategorija/buteliu-kamsciai/
Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd