Kamštiniai kilimėliai patefonams


Kamštiniai kilimėliai patefonams

Kamštiniai kilimėliai patefonams. Nedaug kas žino, bet kamštiena yra naudinga medžiaga net ir tokioje siauroje srityje kaip patefonų, tiksliau, patefono kilimėlių, gamyba. Patefono kilimėlis apsaugo įrašus nuo subraižymo ir pagerina klausymosi komfortą. Populiariausi patefono kilimėliai dažniausiai yra guminiai ir iš kamštienos. Kamštiniai kilimėliai paprastai būna šiek tiek minkštesni garso atžvilgiu, o guminiai kilimėliai labiau slopina atkūrimą. Jei patalpoje sausas oras, gali būti naudinga pereiti prie guminio arba kamštinio kilimėlio, kad būtų sumažintas statinis poveikis. Dažnai naudojamas kamštinis kilimėlis, nes jis sugeria variklio generuojamą vibraciją ir gamina mažiau statinės elektros nei veltinio kilimėliai.


Kamštiniai kilimėliai patefonams

Kamštiniai kilimėliai patefonams. Įdomus faktas yra tai, kad patefonai taip pat naudoja guminę kamštinę medžiagą kaip kilimėlį. Tiek kamštiena, tiek gumokorekas geriausiai tinka ant metalinių plokščių. Vienas dalykas, kurį reikia atsiminti, kai prie patefono pridedamas guminis patefono kilimėlis arba kamštinis kilimėlis, yra tai, kad turėsite iš naujo nustatyti patefoną VTA, nes šie kilimėliai beveik visada yra storesni nei veltinio kilimėlis, kurį jie keičia.


Kamštiniai kilimėliai patefonams

Atrodo, kad kamštiniai kilimėliai yra šiek tiek minkštesni garso atžvilgiu. Tikriausiai kamštis daro didžiausią garso skirtumą iš visų diskų kilimėlių. Šis dažniausiai nebrangus variantas puikiai tinka norint sukurti sklandų plokštelės ir lėkštės kontaktą, todėl po naudojimo diską atskirti yra neįtikėtinai lengva. Papildomas kamštinių kilimėlių privalumas yra tai, kad jie yra labai dėkinga medžiaga spausdinant ant jų visokius raštus. Internetas pilnas unikalių kilimėlių analoginio garso mėgėjams. O jei nieko sau nerandate, tokį raštą galite pasidaryti patys ir pasidėti ant kilimėlio.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd