Išplėstinė kamštienos gitara


Išplėstinė kamštienos gitara

Išplėstinė kamštienos gitara. Pirmąją pasaulyje kamštinę elektrinę gitarą Viana do Castelo mieste sukūrė dizaineris João Rodriguesas. Pagrindinė medžiaga, naudojama šiai gitarai gaminti, yra išplėstinė kamštiena, kuri dažniausiai naudojama kaip danga ir šilumos izoliacija pastatuose. Likę 25% šios unikalios gitaros yra perdirbta mediena, naudojama pečiams ir kūno viduriui, todėl instrumentas yra lengvesnis ir ekologiškesnis.


Išplėstinė kamštienos gitara

„Kai pradėjau projektą, ieškojau internete ir niekur pasaulyje neradau, kad kas nors būtų sukūręs kamštinę gitarą. Portugalijoje buvo viena, bet tai buvo abejotina. natūralus kamštis”, – pasakoja Jose Rodriguesas. Tam prireikė dviejų. metų sukurti gitarą. Ji buvo sukurta kaip magistro baigiamojo darbo dalis. Pirmuosius metus menininkas skyrė akademiniams tyrimams, o kitus kurdamas ir gamindamas instrumentą, kurio masė sudaryta iš 75 % išsiplėtusios kamštienos. Projektas prasidėjo 2019 m. Joao Rodrigueso ir jo kolegos pradėtas prekinis ženklas. Kompanija Mai’Land Guitars jau siūlo tokią gitarą už 1000 eurų ir kelis išplėstinius kamštinius dėklus .


Išplėstinė kamštienos gitara

Išplėstinė kamštienos gitara. „Mai’Land Guitars“ gitarą Alto Minho oficialiai pristatė 2019 m. lapkričio 12 d. per koncertą Viana do Castelo kultūros centre, kaip dalį 8-ojo nacionalinio dizaino studentų susitikimo (ENED), kuris vyks sostinėje. metais, tema „Dizainas, pramonė ir meistriškumas“.

Visi João sukurti gaminiai pasižymi elegantišku dizainu, minimalia apdaila, stipriu portugališku bruožu ir naudoja kamštieną. Šiuo metu dizaineris/muzikantas jau kuria naują gitarą, gerindamas šio gražaus pirmojo modelio kokybę. Dar viena 2020 metų naujovė buvo instrumento korpusas iš natūralios kamštienos (90%) ir medžio lakštų, suteikiantis tvirtą ir lengvą struktūrą. Visa mediena, naudojama gitarai ar dėklui, yra perdirbama.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd