Purškiamas kamštienos – aplikacija


Purškiamas kamštienos – aplikacija

Statybos mokslui tobulėjant, stengiamės pasitelkti naujausias technologijas, kad gautume tinkamus sprendimus. Kartais ši technologija gali maišyti senus ir naujus būdus, ir ji neturi būti toksiška. Purškiama kamštiena yra puikus inovatyvaus ir patikrinto sprendimo pavyzdys pastatų išorės apdailai, šilumos izoliacijai ir hidroizoliacijai, naudojant seną, natūralią statybinę medžiagą.

Purškiamas kamštis yra alternatyva dažams ar tinkui su 80% kamštienos granulių ir 20% vandens pagrindo dažų mišiniu, kuris yra įvairių spalvų. Purškiamas kamštis labai panašus į tinką. Jo paviršius yra tekstūruotas ir minkštas liesti. Jis labai panašus į dažus, tik tankesnis. Jis yra tiek spalvų, kiek yra su bet kokiais dažais, ir jūs taip pat galite jį atspalvinti.

Purškiamą kamštį galite naudoti beveik ant bet kokio paviršiaus, kurį dažote tradiciniais dažais. Galite purkšti tiesiai ant visų rūšių išorinių savo namų sienų. Kamštienos tekstūra taip pat sukuria gražų neslidų paviršių, todėl puikiai tinka terasoms ir takams. Kamštis nėra toks karštas liesti kaip mūras ir akmuo, todėl puikiai tinka baseinų terasoms. Taip pat galite naudoti purškimo kamštį vidinių sienų įdubose, kad uždarytumėte oro angas, kaip alternatyvą purškiamoms putoms.

Skirtingai nuo uždarų porų putų, purškiama kamštiena yra pralaidi orui ir leidžia vandens garams prasiskverbti, todėl greičiau išdžiūsta. Šis panaudojimo būdas taip pat gali apsaugoti medines sienas nuo pelėsio ir puvimo, veikdamas kaip apsauginė medienos rišamoji medžiaga. Purškiama kamštiena taip pat gali būti dedama tiesiai ant vidinių sienų, jei jums patinka šis interjero apdailos stilius.


Purškiamas kamštienos – aplikacija

Kamštiena yra labai atsinaujinantis išteklius, paprastai gaunamas iš federaliniu lygmeniu saugomų miškų, sertifikuotų Miškų priežiūros tarybos – Miškų priežiūros tarybos (FSC) Portugalijoje. Medžių žievė nuimama kas devynerius metus 150-250 metų. Kamštienos rinkimas nekenkia medžiams. Be to, kamštienos purškimui naudojamos granulės paprastai yra kamštienos kamščių pramonės šalutinis produktas.

Purškiama kamštiena yra 80 % kamštienos granulių ir 20 % vandens pagrindo dažų mišinys, užtepamas purškimo pistoletu ir suslėgtu oru. Kadangi purškiamoje kamštyje yra 80 % kamštienos, ji sumažina mikroplastiko išsiskyrimą dėl dažų irimo. Palyginkite tai su kitais elastomeriniais dažais, kuriuose yra daugiau sintetinių junginių.

Purškiama kamštiena labai gerai uždaro tarpus ir oro nuotėkius, o sandarus pastatas yra didelis žingsnis link šilumiškai efektyvaus pastato. Purškiamą kamštį galima užtepti ant bet kokio tinkamai paruošto paviršiaus – tinko, plieno, aliuminio, medžio, plytų, vinilo, gontų ir kt. Galite naudoti ant įvairiausių paviršių.


Purškiamas kamštienos – aplikacija

Nuosėdos ir dulkės retai prilimpa prie kamštienos paviršiaus, o kai atsiranda, paviršių galima nuplauti. Po dešimties metų apdaila saulėje gali išblukti kaip bet kokie dažai, todėl gali tekti pakartotinai dažyti. Purškiamas kamštis turi, atrodo, begalę privalumų. Tai atsinaujinanti žaliava ir statybinė medžiaga, todėl tai patrauklus pasirinkimas įvairioms reikmėms. Jis naudojamas daugeliu atvejų, nes prilimpa prie medžio, metalo, plastiko ir betono bei naudojamas tiek pastatų viduje, tiek išorėje. Veikia bet kokiame klimate; Jis atsparus UV spinduliams, oro sąlygoms ir krušai, aukštai ir žemai temperatūrai, trinčiai, grybeliams ir pelėsiams.

Jis netgi atsparus ugniai, atitinka europietišką E klasę, o rūkdamas neišskiria toksiškų dūmų. Kamštiena gali padidinti pastato išorės atsparumą ugniai regionuose, kuriuose gali kilti gaisras. Purškiama kamštiena prisideda prie pastato konstrukcijos šilumos izoliacijos, užsandarina oro tarpus pastate ir sugeria garsą. Pastato išorėje uždėti purškiamą kamštį yra paprastas būdas tiesiog apšiltinti esamą baigtą konstrukciją. Purškiamas kamštis atstumia vandenį (apsunkina mūro įsisavinimą), tačiau išlieka kvėpuojantis, todėl garai gali prasiskverbti. Jei sienos susidėvėjusios, jas galite užtepti purškiamąja kamščiu, sutaupydami darbo jėgos ir sąnaudų bei sumažindami statybinių atliekų kiekį. Jis netrūkinėja ir yra lankstesnis nei dažai ir tinkas. Jis yra hipoalergiškas ir savaime išsivalo, nes nuosėdos ir dulkės lengvai neprilimpa prie jo paviršiaus.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd