Lambourde izoliacinė plokštė


Lambourde izoliacinė plokštė

Lambourde izoliacinė plokštė. LAMBOURDÉ yra greito naudojimo sistema, skirta mažo storio izoliacijai ir pastatų renovacijai. Naudojamas mechaniniam tvirtinimui prie grindų ar sienos, suteikiant: puikią šilumos ir garso izoliaciją po medžio ar gipso kartono apdaila. Medžiaga yra 100% natūrali. Jis turi neprilygstamų šiluminių ir akustinių savybių. Medžiagą lengva montuoti dėl įleidžiamų lentjuosčių ir užtikrina mechaninį stabilumą.


Lambourde izoliacinė plokštė

Lambourde izoliacinė plokštė. Jis veikia labai plačiame temperatūrų diapazone, nuo -180 ° C iki 120 ° C. Esant labai aukštai temperatūrai, neišskiria jokių toksiškų medžiagų, tokių kaip anglies dioksidas. Bendras produkto tankis yra maždaug 110 kg / m3. Ugnies reakcijos klasė Europos specifikacijoje pažymėta raide E. Naudojant šį gaminį garso sugerties galia gali siekti 59 dB. Dėl portugališko sprendimo į kamštį įkomponuotos juostos leidžia montuoti tiek gipso kartono, tiek OSB plokštes.


Lambourde izoliacinė plokštė

Po surinkimo lambourde lenta bus atspari daugeliui cheminių medžiagų, vabzdžių ir graužikų. Jis gali būti naudojamas sienoms, grindims ir luboms. Jis taip pat naudojamas tam, kad šaltis nepatektų iš kamerų, kur reikalinga žema temperatūra. Kartais taip pat galite rasti mašinų ir prietaisų vibracijos izoliacijos pritaikymą. Ši kamštiena tinka tiek statybai nuo nulio, tiek renovacijai ir rekonstrukcijai.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd