Kamštienos vibracijų sugertis pramonėje ir statyboje


Kamštienos vibracijų sugertis pramonėje ir statyboje

Kamštienos vibracijų sugertis pramonėje ir statyboje. Plėtojant infrastruktūrai ir urbanizuojant, didėja kokybiškos akustinės aplinkos svarba žmogaus gerovei.

Žmonės visame pasaulyje geriau žino, kokį poveikį akustika daro jų kasdieniam gyvenimui, ir tikisi kokybiškesnės akustinės patirties.

Kita vertus, tendencijos tvarumo, perdirbimo ir žiedinės ekonomikos srityse reikalauja daugiau dėmesio skirti atliekų mažinimui ir aplinkos taršai. Kamštienos pagrindu sukurti garso ir vibracijos izoliavimo sprendimai tobulėja, kad atitiktų šiuos tris neatidėliotinus poreikius.


Kamštienos vibracijų sugertis pramonėje ir statyboje

Kamštienos vibracijų sugertis pramonėje ir statyboje. Nors kamštienos nuostolių koeficientas yra didesnis nei gumos, kuris yra būtinas slopinimo funkcijai ir atitinkamai energijos išsklaidymui, antivibracinės gumos izoliuoja ir labai mažai slopina.

Dviejų medžiagų derinys kaip kamštienos ir gumos kompozitas suteikia papildomų savybių, kaip vibraciją izoliuojanti medžiaga. Jokia medžiaga nesujungia proceso našumo ir valdymo su tokiu tobulumu ir įvairove, padidina atsparumą mechaniniam ir šiluminiam poveikiui, taip pat cheminį suderinamumą gaminiuose, kuriuos lengva pjaustyti ir formuoti galutiniam naudojimui.


Kamštienos vibracijų sugertis pramonėje ir statyboje

Neįprastos kamštienos savybės šiuo metu bandomos greituosiuose traukiniuose. Keleivinių vagonų vidinėse grindyse vis dažniau aptinkamos specialios kamštinės lengvos kompozitinės konstrukcijos grindys. Abiejose pusėse yra aliuminio lydinio korpusai.

Kaip ir visų mobilumo modelių atveju, geležinkelio vagonų svorio mažinimas yra labai svarbus energijos suvartojimui. Tokie reikalavimai kaip ŠVOK (šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo) sistemų įtraukimas, triukšmo mažinimas, padidinta šilumos izoliacija, projektavimo universalumas ir susidūrimo konstrukcijų saugos taisyklės dažniausiai turi bendrą vardiklį – svorio padidėjimą. Kamštienos kompozitai padeda jį sumažinti.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd