Kamštiena yra geriausias būdas atsikratyti girgždančių grindų


Girgždančios grindys yra paplitusi problema, o girgždėjimas gali erzinti ir apsunkinti gyvenimą. Daugelis žmonių tiesiog ištveria šį nepakeliamą girgždėjimą, užuot kovoję. Galbūt taip yra todėl, kad žmonės nežino, kaip to atsikratyti.

Priklausomai nuo girgždėjimo priežasties, jį paprastai galima labai lengvai ir greitai pašalinti savarankiškai, be specialisto pagalbos. Viena iš pagrindinių priežasčių yra ta, kad, mažėjant lentoms, jos išdžiūsta, jos netelpa tvirtai viena prie kitos, o tarp gretimų lentų yra tarpų. Kai eini ant tokios lentos, ji juda, paliečia kaimyninę lentą ir ji girgžda.


Kita dažna girgždančių grindų problema yra netinkamas arba prastos kokybės tvirtinimas prie lentos sijų ar lubų sijų arba skirtingas lentų tvirtinimas. Taip yra dėl to, kad įvairios skaldos nusėda tarp parketo ir betoninio lygintuvo arba atrama yra per plona. Be to, priklausomai nuo to, ar girgžda visos grindys ar jų dalys, yra keletas būdų, kaip pašalinti nepageidaujamą triukšmą.

Tačiau, jei turite galimybę ir šiek tiek laisvo laiko, galite naudoti kamštinę pagalvėlę, pageidautina 2-3 mm, uždėtą 45 laipsnių kampu. Visų pirma, būtina įvertinti, į kurį rūsį turėtų būti dedamos plokštės ir, svarbiausia, kaip (ir, jei taikoma) yra lygus. Tokiu atveju pakanka plono kamštinio sluoksnio, jei nesiruošiate naudoti storesnių paklotų, kurių siūlės sutampa su plokščių jungtimis.


Sienų išsiplėtimas vėl būtinas, nes kylant temperatūrai plokščių tūris gali padidėti, o tai padidėja ir pradeda skilinėti arba atsiranda tarpų tarp plokščių. Dėl to vanduo prasiskverbia ir atsiranda kitų įtrūkimų.

O kas, jei girgždėtų ne visos grindys, o tik dalis jų, dažniausiai tada, kai dažniausiai pasitaikančios vietos yra išilgai šaligatvių iš kambario į kambarį. Būtina padaryti skylę probleminėje srityje su 8 mm grąžtu.

Įkiškite vamzdį 45 laipsnių kampu į angą po lentomis ir prieš purtydami buteliuką apie 30 sekundžių paspauskite montavimo putas. Medžiaga kaupiasi po 2-3 valandų, po to jūs galite lengvai vaikščioti šiuo metu. Traškėjimas neturėtų atsirasti.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd