Kamštis mansardoje – funkcionalus sprendimas


Kamštis palėpėje yra patikima izoliacija, pagaminta iš kvėpuojančių ir difuzijai atsparių medžiagų. Tokios grindys nesensta, pasižymi aukštesnėmis nei vidutinėmis garso izoliacijos savybėmis ir yra labai atsparios. Dėl natūralių burbuliukų, kurie susidaro natūraliai plečiantis kamštienos medžiagai terminio apdorojimo metu, ji turi labai gerą šilumos kaupimo galią.

Kamštienos pasirinkimas taip pat turi didelę įtaką saugai gaisro atveju. Kamštis neužsidega greitai, jis tiesiog švyti ir yra produktas, vadinamasis savaiminis gesinimas. Daug privalumų yra atsparumas puvimui, grybeliui ir pelėsiui ir praktiškai bekvapis po trumpo vėdinimo. Dažniausiai tokia kamštiena klojama ant OSB plokščių arba tiesiai ant mansardos atramų.


Kamštis taip pat tinka stogo izoliacijai. Pavyzdžiui, išplėsta kamštiena yra priklijuota arba prikausta prie stogo vidaus, o tai nėra sudėtinga užduotis statybinės juostos atveju. Šios plokštės yra lengvos ir lengvai pjaustomos. Dėl šios priežasties jie puikiai tinka šildymui ir garso izoliacijai.

Izoliacinės kamštienos plokštės yra įvairių storių. Kuo storesnė plėvelė, tuo geriau ji izoliuoja. Rekomenduojama naudoti maždaug 15 cm storio lakštus stogui izoliuoti kamščiu. Siekiant išvengti šilumos nuostolių per šilumos tiltus, plokštės gali būti dedamos viena į kitą įstrižai. Tai padarys izoliaciją efektyvesnę šiose sudėtingose ​​vietose.

Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd