Natūrali kamštiena žvejojant


Žvejyba su plūduriuojančiais kamščiais yra būtina žvejybai pakrantėje. Natūralios kamštienos plūdės, kadaise pagamintos iš vyno kamščių, buvo ir dažnai naudojamos žvejyboje ir žvejyboje. Nors meškeriotojai jį naudoja iš kitų medžiagų, tokių kaip plaukikai, meškeriotojai naudoja kamštį, kad pažymėtų kabliuko vietą, traukdami aplink lynus, supančius žvejybos tinklus.

Kamštienos čia naudojamas daugiausia dėl plūdrumo ir plūdrumo. Skirtingai nuo gamykloje pagamintų putplasčio ir plastiko plūdžių, šios plūdės turi didelį svorį, todėl rinkinys skrenda su jomis į norimą tašką, nesiblaškydamas vėjo.

Unikali oru užpildytų kamštienos ląstelių struktūra daro natūralią kamštį lengvesnę už vandenį. Internete galite rasti daug žvejybos parduotuvių, kuriose parduodamos kamštinės plūdės ar meškerės su natūraliomis kamštinėmis rankenomis, nes jos nėra tokios blizgios kaip plastikinės rankenos.


Daugelyje vietų, ypač Viduržemio jūroje, dėl prieinamumo jis naudojamas dažniau nei kitos medžiagos. Turėdami šiek tiek laiko ir valios, kamštį galite ir pats plukdyti.

„Pasidaryk pats“ vadovėliai siūlo išgręžti 3 mm skylę vyno kamščio centre ir užpildyti bambuko lazdele. Naudokite patvirtintą gręžtuvą ir švitrinį popierių, kad kamščio kamštis įgautų būdingą ašaros formą, sutrumpinkite strypą ir užbaikite plūdę apsauginiu smeigtuku kitoje pusėje. Tada suvyniokite galiuką siūlu ir, jei reikia, dažykite taip, kad jis būtų matomas ant vandens. Žemiau yra vaizdo pamokos pavyzdys, kaip tai padaryti patys namuose.

https://www.youtube.com/watch?v=JWUBnmM__cw


Kita vertus, granuliuota kamštiena kartais naudojama kaip masalas. Pavyzdžiui, tai yra karpių masalas. Dėl šio papildymo žvejyboje naudojami kamštienos rutuliai gali sutalpinti tipišką panašaus dydžio baltyminį rutulį. Kadangi kamštiena yra natūralus produktas, kuris labai gerai plaukioja, kamštienos granulės dedamos į pagrindinius maisto mišinius, kad būtų pagaminti iššokantys rutuliai arba mažesnio tankio masalai.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd