Spausdinimas ant natūralios kamštienos – ar tai įmanoma?


foto på trafikkorken

Kaip ir dera universaliai medžiagai, kamštis taip pat yra pritaikytas įvairioms spausdinimo technikoms. Tai ne tik techninė kamštiena, bet ir kamštienos dulkės ar vyno kamšteliai pvz. Ši technologija padeda išsaugoti natūralias kamštienos savybes ir suteikia jai unikalią išvaizdą naudojant įvairias spausdinimo technologijas.

Kamštienos medžiagos daugiausia skiriasi lankstumu ir stiprumu, todėl jos tinka įvairioms pramonės šakoms, tokioms kaip statyba, transportavimas ir avalynė. Kištukai nebėra tik kištukai, šiais laikais su jais galite padaryti bet ką.


tryk på korkpropper til vin

Labai populiarus spausdinimo būdas yra šilkografija, pavyzdžiui, ant kamštinių padėkliukai, kamštinių kilimėliai. Mūsų pasiūlymas apima tokio tipo spausdinimą.

https://kamstienosparduotuve.lt/kategorija/kamstiniai-padeklai//

Taip pasiekiate fantastiškų rezultatų, o šiek tiek įkvėpę galite namuose sukurti unikalų kilimėlį, raštą ant kamštinės lentos ant sienos arba ant kamštinės jogos kilimėlio.

Kamštienos taip pat gali būti naudojami skaitmeniniams spaudiniams, pvz. Su reklaminiais blokais. Tokie rinkodaros procesai ypač pastebimi užeigose, kur dažnai galima rasti atspausdintų arba skaitmeniniu būdu atspausdintų kamštinių padėklų alui ir gėrimams. Šiuos diskus taip pat naudoja įvairių tipų įmonės, siekdamos padidinti savo klientų žinomumą.

Tačiau pastaruoju metu gana daug prieštaravimų sukėlė gana nauja vaizdų ant kamštelių tendencija. Jie gaminami ant kamštinių lentų. Kai kurios įmonės, ypač Vakarų Europoje, turi galimybę užsisakyti asmenines nuotraukas jas atspausdindamos, o tai yra labai patrauklu ir gali būti tikrai unikali dovana jums svarbiam žmogui.


tryk på en korkstofpose

Žinoma, tai ne vieninteliai naudojami spausdinimo būdai. Nuotraukos gali būti pritaikytos blokui ar kamštienos plokštei, naudojant terminio sublimacijos spausdinimo procesą. Tada šios nuotraukos niekuo nesiskiria nuo jų kolegų ant fotopopieriaus. Vienintelis skirtumas yra kamštiens. Žemiau esančiame vaizdo įraše galite pamatyti, kaip ši technika veikia praktiškai:

https://www.youtube.com/watch?v=T14bt6M7nCI

Kita, jei ne pati populiariausia kamštienos rūšis, atspausdinta, yra kamštinis audinys ir su juo labiausiai susijęs kamštienos gaminys, t.y. kamštiena. H. Kamštienos vyno kamščiai. Pirmiesiems dažniausiai spausdinami kamštiniai maišeliai ir paprastai suprantami kamštienos priedai. Ši pramonė ypač populiari Portugalijoje, o vairo konstrukcijų ir formų įvairovė yra kvapą gniaužianti.

Tačiau pirmasis įspūdis, atsiradęs 1700 -aisiais, buvo ant vyno kamščių. Daugiau nei 200 metų vyndariai ir rūsių savininkai šiuo ženklu žymi savo gaminius. Ant kiekvienos natūralios kamštienos atidarius yra alkoholio gamintojo logotipas.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd