Pirmoji „Google“ parduotuvė, dekoruota natūraliu kamščiu


Korkmöbel in Googles erstem Laden in New York

Prieš mėnesį „Google“ atidarė savo pirmąją fizinę parduotuvę Niujorke. Mūsų požiūriu, informacija būtų nepastebėta, jei ši pelningiausia pasaulio įmonė nebūtų nusprendusi papuošti patalpų kamštienos ir kamštienos baldais.

Kuriant interjerą, buvo panaudotos gana jaunos mokslo srities – neuroestetikos – išvados. Šioje srityje tiriama, kaip vizualinė estetika veikia mūsų kūną ir protą.

Lenkijos dizainerio Danielio Michaliko baldai buvo naudojami įmonės vietoje Chelsea, Niujorke. Baldai, įskaitant sofas ir ovalo formos stalus, yra pagaminti iš šviesios medienos ir kamštienos neutralių spalvų, todėl produktai išsiskiria.


Be kita ko, kamštis buvo naudojamas norint gauti „LEED Platinum“ sertifikatą – aukščiausią įmanomą sertifikatą „Green Building Rating“ kontekste. Interjeras sukurtas taip, kad galutinis gavėjas jaustųsi taip pat patogiai, kaip ir namuose.

Netoli pagrindinio įėjimo yra 5 m aukščio apvalaus stiklo konstrukcija (suprojektuota ir pagaminta kartu su vietiniais Niujorko partneriais), vadinama „Google Imagination Space“. Naudodami suasmenintus interaktyvius ekranus su besisukančiais eksponatais, lankytojai gali mėgautis geriausiais produktais ir technologijomis, pradedant „Google Translate“ patirtimi ir mūsų mašininio mokymosi galimybėmis.

Pro parduotuvę eina plona juodo metalo linija, žyminti vientisą ir patrauklų kelią tarp įvairių ekranų. Centrinis apvalus skaitiklis, veikiantis kaip pagalbos tarnyba, turi neono spalvos aureolę, ant kurios žiede kelis kartus parašyta „Čia pagalbos“.


Sėdynes suolų, taburetės ir taburetės pavidalu gali naudoti pirkėjai ir tie, kurie ieško patarimo dėl gaminio. Parduotuvių vitrinose yra apšviestos „atskleidimo dėžutės“, kuriose pateikiami „Google“ produktai ir praeiviams suteikiama galimybė su jais bendrauti naudojant papildytos realybės technologijas.

Originali informacija pasirodė „Google“ tinklaraštyje, kurį galite rasti šiuo adresu.

https://blog.google/products/devices-services/google-store-nyc/


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd