3D spausdinimas iš natūralaus kamščio


Natūralus kamštis taip pat rado savo vietą 3D spausdinimo pramonėje, kuri jau keletą metų vystosi. Tai yra gijos, t. Y. Medžiagos, naudojamos 3D spausdinimo procese, ištirpusios medžiagos nusodinimo metodu. 2015 m. Europos 3D spausdintuvų gijų gamintojas „ColorFabb“ sukūrė novatorišką giją, vadinamą „corkFill“, ir, kaip rodo pavadinimas, ji turėtų pasižymėti kamštinėmis savybėmis, nes tai yra kamštienos ir „ColorFabb PLA / PHA“ gijų mišinys.

https://colorfabb.com/corkfill

Bendrovės interneto svetainėje pateikiamose nuotraukose matomas aukštas detalių lygis ir labai gerai atrodantys spalvoti atspaudų, pagamintų naudojant naują kamštienos giją, rezultatai. Kadangi jis yra pagamintas iš PLA / PHA gijų, spausdinti yra paprasčiau ir nereikalaujama, kad 3D spausdintuve būtų šildomos konstrukcijos platformos (HBP).


PLA yra vienas iš populiariausių gijų, naudojamų 3D spausdintuvuose. Santrumpa PLA reiškia polilaktidą arba pieno rūgštį. Įdomu tai, kad šios medžiagos gamybai naudojami kukurūzų miltai arba cukranendrės. PLA laikoma biologiškai skaidoma ir biologiškai suderinama medžiaga – ji naudojama implantuose ar stentuose ir daugelyje kitų produktų, kuriuos naudojame kiekvieną dieną.


2019 m., Kaip pranešė portalas https://3dprinterchat.com/, portugalų studentei Tatianai Antunes pavyko sukurti 100% biologiškai skaidomą kamštienos giją 3D spausdinimui. Šį metodą ji sukūrė Aveiro universitete (UA) kaip medžiagos mokslų magistro darbo dalį. Jos darbo tema buvo kamštinių atliekų susidarymo gaminant natūralius kamštienos kamščius problema.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd