Geriausi kamštienos įkvėpimai


Šiuo sunkiu metu, kai daugelis žmonių dirba nuotoliniu būdu arba dėl prastovų dėl koronaviruso epidemijos, raginame pasinaudoti šiuo periodu, kad galėtumėte pažvelgti į įvairius mūsų kamštinius įkvėpimus, kuriuose apžvelgiame šios norimos įspūdingos medžiagos naudą pateikti kuo išsamiau.

Nedaugelis žmonių tai žino, tačiau nuo 1912 m. „Glassberries Design Awards“ buvo kasmetinis pakuočių dizaino konkursas. Konkurso koncepcija buvo įkvėpta stiklo gyvavimo ciklo ir grindžiama keturiais ramsčiais: tvirta tapatybė, kūrybiškumas, naujovės ir tvarumas.
„Glassberries Design Awards“ akivaizdžiai prisideda prie inovacijų ir produktų kūrimo, paremtų keturiais principais: augimo, laiko iki rinkos, pramoninio dizaino ir nuolatinio klientų aptarnavimo tobulinimo.

Ji nuolat rūpinasi aplinkosauginiu efektyvumu ir socialine atsakomybe, remia švietimą, vietos bendruomenes ir vadovauja aktyviai politikai siekiant sumažinti poveikį aplinkai.
Be to, pristatome Cristiano Carvalho ir Francisco Cardoso dizainą, kuriame, be abejo, yra įdomus butelio kamštis su natūraliu kamščio dangteliu.


Kita įdomi kamštienos naudojimo idėja taip pat yra dekoravimas pasaulio žemėlapio pavidalu, kurį aplinkai draugiški klientai vis dažniau renkasi įdomiai dekoruoti, pvz. B. vaikų kambariui, bet ne tik. Toks žemėlapis taip pat gerai veikia biure arba tiesiog kaip interjero dizaino elementas, kur entuziastingi keliautojai gali užsegti aplankytas vietas vėliavomis.

Tinkamo dangtelio storis yra mažai žinomas, tačiau populiarus tarp pramonės ekspertų, populiarus būdas nuraminti įrašų studiją. Tai drąsus garso nepraleidžiančių putų pakaitalas ir, atrodo, yra antras populiariausias natūralios garso izoliacijos panaudojimas po to, kai gyvenate daugiabutyje ir turėjote nutildyti sieną priešais šiek tiek triukšmingesnį kaimyną.

Dažniausiai naudojami pakaitalai yra kamštinė lenta, kamščio kamštis arba išplėstas kamštis. Dažniausiai naudojamas 10 mm kamstienos storis.


Dekoratyvinė kamštiena labai dažnai naudojama kaip ornamentas ant vonios sienų. Tinkamas naudojimas apsaugo nuo drėgmės, pelėsių ar grybelių patekimo. Turėdami didelį sieninių inkarų pasirinkimą, kiekvienas ras sau modelį. Mūsų parduotuvėje rasite apie 30 sieninių kamščių dizainų, kuriuos galima naudoti ne tik vonios kambaryje, bet ir miegamajame, virtuvėje ar biure.Joga yra pramonė, kurioje kamštis taip pat turi daug ką pasiūlyti. Sporto kubai, pagalvės ar kilimėlių užvalkalai yra puiki alternatyva jogos produktams, pagamintiems iš sintetinių medžiagų. Maža to, tai yra patvaresni ir lengviau prižiūrimi produktai.

Dar mažiau žinomas, bet ne mažiau svarbus kamštienos vaidmuo yra NASA keltų ir palydovų izoliacija. Kolumbijos „Space Shuttle“ kolosalus išorinis kuro bakas yra dalinai izoliuotas 497 svarų kamštienos, paimtos iš 225 kamštinių ąžuolų žievės Portugalijoje, skelbia „New York Times“.
Kamštis sumaišomas su kita medžiaga, kad būtų izoliuotas 154 metrų bakas, kuriame yra šalto skysto vandenilio ir deguonies trims pagrindiniams kelto varikliams.
Tankas yra vienintelis šaudyklės segmentas, kuris nėra pakartotinai naudojamas. Jis išmetamas 70 mylių aukščio ir subyra į Indijos vandenyną.
Tanką pastatė korporacija „Martin Marietta“ Bay gatvėje. Luisas, Misūris. Bendrovė įsigijo 45 000 svarų kamštienos už daugybę išorinių rezervuarų ir išsamų dirvožemio bandymą.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd