Patvarūs ir praktiški kamštienos priedai


Natūralus kamštis yra ne tik universali izoliacinė medžiaga ir puikus danga sienoms ir grindims.

Jie taip pat yra originalūs ir praktiški priedai, tokie kaip kamštienos aksesuarai (kamštinės piniginės ir krepšiai, kamštiniai diržai ir drabužiai), taip pat netradiciniai dekoratyviniai daiktai, tokie kaip kamštienos dubenys ir puodai, kamštinės lempos, papuošalai ar USB raktai.


Puiki kamštinė dovana


90% kamštienos yra pagaminta iš oro, todėl tai yra labai lanksti medžiaga. Dėl šio kamščio gaminami neįprasti kasdienio naudojimo aksesuarai, taip pat nuostabūs ekologiški prietaisai, kurie neabejotinai gali tapti puikiais netikėtumais gamtos ir ekologijos mėgėjams. Kamštienos priedai idealiai tinka alergiškiems žmonėms, nes kamštis kaip žaliava netraukia dulkių ir nedirgina nosies gleivinės ar kvėpavimo takų.

Jis yra saugus susilietus su oda, nes nesukelia alergijos. Kamštiniai gaminiai yra labai patvarūs, netrupa, neblunka ir yra labai lengvai valomi. Gražūs kamštiniai aksesuarai, tokie kaip gėlių vazonai, skėčiai, žvakidės, pelės kilimėliai, nuotraukų rėmeliai ir raktų pakabukai, tikrai yra originali dovana bet kokiai progai.

Netradicinius dekoratyvinius daiktus, pagamintus iš kamštienos, galima naudoti įvairiai. Visų pirma, paprastas supratimas, kad kamštienos gamyba jokiu būdu nekenkia aplinkai, nes ji gaunama iš savaime atsinaujinančių medžių, yra pagrįstas argumentas, kad ji naudojama daugelyje pramonės šakų.


Natūralios savybės


Kamštis naudojamas kaip natūrali oda. Ant jo atsiranda minkštos ir natūralios raukšlės. Be to, dangtelis yra ypač atsparus blukimui ir dilimui. Tai bus ideali, ekologiška ir tikrai originali dovana, kuri nustebins net reikliausią žmogų.

Jį lengva valyti ir nereikia jokios papildomos priežiūros. Be to, kamštis yra antialerginis, nedirgina odos, akių ar nosies gleivinės. Virtuvės pagalvėlės karštiems patiekalams, kalėdinės dekoracijos ar rankų darbo lėkštės su vyno kamšteliais patiks visiems ekologijos ir amatų mėgėjams.

Kortelės formos kamštinė lenta taip pat gali būti gera dovana. Idealiai tinka kiekvieno keliautojo naujai atrastoms vietoms žymėti. Šie išskirtiniai natūralūs aksesuarai ar galanterija tikrai pasikeis


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd