Kamštienos ąžuolo žievė – įvairios paskirties


Didžiausia ąžuolo vertė yra jo žievė, kuri plačiai pritaikyta daugelyje sričių. Kamštinio ąžuolo žievė atspari drėgmei, temperatūrai, nepelija, nepūva.

Dėl šių pranašumų tai yra geriausia medžiaga terariumams (pvz., Kamštienos vamzdeliui, kamštienos urvui, kamštienos šakoms ir kt.), Paludariumams, vivariumams, augalų kompozicijoms (kultūroms, orchidėjoms) arba soduose. rafinuotas metus. Jo specifinė ir unikali struktūra suteikia labai egzotišką išvaizdą.


Terariumai, zoologija ar floristika


Terariumuose kamštinės ąžuolo žievė naudojama kaip natūralus, saugus ir patvarus medis laipioti ropliais, varliagyviais, voragyviais ir vabzdžiais. Taip pat gali būti dekoro elementų – lengvų ir nuolatinių slėptuvių (taip pat didelių ir sunkių vamzdžių), kamštinių vamzdžių, kamštinių tunelių, kamštinių urvų.

Jie taip pat gali būti naudojami kaip augalų sodinimo ir pakabinimo elementai, pavyzdžiui, Tillandsia, Orchidea, Crypthantus, Bromelia. Tačiau zoologijoje kamštinis ąžuolas naudojamas kaip papūgų ir kitų paukščių šakelės ir įdubimai. Be to, tai gali būti elementas, leidžiantis graužikams lipti ir žaisti, pavyzdžiui, su degu, voverėmis ir kt. Tai natūrali jų slėptuvė.

Jie taip pat gali būti elementai kuriant gėlių kompozicijas, pvz. puodai ir keptuvės.


Kamštinis vamzdelis


Nugenėtas medis subręsta apie 7 metus, kol pūna ir susitraukia viduryje. Po šio laiko mediena pašalinama iš interjero ir išmušama paprastais įrankiais.

Ce processus est donc fastidieux et long, ce qui, lié au transport, crée des coûts et affecte la valeur marchande des marchandises. Cependant, c’est le seul arbre dont l’écorce a un si large éventail d’utilisations en raison de ses propriétés. C’est ainsi que le tuyau en liège est fabriqué. Les tubes de liège géants sont utilisés dans le jardin, décorant les jardins ou les rocailles d’une manière très exotique et rare.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd