Kamštiniai kamščiai buteliams ir dar daugiau.


Kamštiniai kamščiai atlieka praktišką ir dekoratyvinę funkciją. Dažniausiai jie naudojami buteliams ir talpykloms su vynais, likeriais, midumi, aliejais, tepalais, vaistais ir skysčiais degalų pagrindu uždaryti.

Dėl įvairių dangtelių naudojimo juos galime suskirstyti į šias sritis: cilindrinius, kūginius ir dekoratyvinius.


Pagaminta iš natūralaus kamščio (kietas)


Kamštiniai kamščiai yra puikus sandariklis stikliniuose induose. Šio tipo uždarymas, naudojamas ilgą laiką, palaiko vyno sendinimą ir leidžia jį kilniai sendinti per daugelį cheminių ir fizinių procesų, vykstančių tarp vyno komponentų. Kamštinio kamščio sandarumas yra būtina brendimo ir greito vyno vartojimo savybė.

Natūralaus kamščio dėka vyno galiojimo laikas yra išsaugomas nepažeidžiant esamos jo ingredientų harmonijos. Vyno vartotojui natūralus kamštienos kamštis yra kokybės bruožas ir būtina vyno butelio atidarymo ir uždarymo ritualo dalis, o tai labai prisideda prie teigiamo įvertinimo ir teisingo diferenciacijos.


Naujos tendencijos


Šio tipo kamštiniai kamščiai yra kamštienos granulių ir specialaus rišiklio, kuris yra patvirtintas sąlyčiui su maistu, derinys. Jie dažniausiai naudojami keramikos, stiklo ir plastiko induose. Aglomeruotos kamštienos privalumas yra homogeniškumas, palyginti maža kaina, galimybė koreguoti detalumą ir matmenis. „Colmatedcork“ kamščiai yra natūralūs kamštiniai kamščiai, kurių poros yra sandariai užpildytos kamštinėmis dulkėmis, gautomis sumalant natūralų kamštį. Stulpelių dangteliai atrodo homogeniški ir turi geras mechanines savybes.

Be to, jie pagerina kamščio kamščio išvaizdą ir sandarumą. Techniniai kamščiai sudaro didelio tankio aglomeruoto kamščio kūną su natūraliais kamštiniais poveržlėmis, priklijuotais prie vieno ar abiejų galų. Jie palaiko reikiamą sieros dioksido SO2 koncentraciją cilindre, apsaugo nuo ankstyvos oksidacijos ir neleidžia susidaryti nepageidaujamiems kvapams.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd