Patogūs butai kamštienos dėka


Planuodami buto renovaciją ar statydami namą galvojame apie medžiagų pasirinkimą vidaus apdailai.

Daugelis investuotojų ar architektų ieško originalių produktų, leidžiančių tuo pačiu metu sukurti atskiras erdves su dideliais techniniais reikalavimais. Tokiu atveju reikėtų apsvarstyti kamštienos, natūralios medžiagos, išgautos iš kamštienos žievės, naudojimą.


Kamštinės grindys


Kamštinės grindys yra ramios ir šiltos. Miegamojo dekoracijos, kai to reikalauja, kokias medžiagas naudoti, norint suteikti interjerui unikalaus žavesio dėvint patogumą ir praktiškumą.

Idealus sprendimas yra kamštis sienoms ir grindims, turintis daug nuostabių savybių. Ryte atsikėlęs iš šiltos lovos svajoji pakišti kojas ant subtilaus, malonaus ir minkšto paviršiaus. Todėl rinkdamiesi miegamojo grindis turime pagalvoti apie kamštienos, kuri yra šilta, minkšta ir ypač patvari medžiaga, naudojimą.

„Kamštinės grindys suteikia didžiulį komfortą“. „Savo„ atsparumu yra nepertraukiamas “jis pasiūlė slėgti koją ant žemės, taip prislopindamas žingsnių garsą. „Kamštinius paviršius lengva valyti“; kasdieninei priežiūrai pakanka vandens su švelniu plovikliu. Tai taupo mūsų laiką ir pinigus grindims kloti ir poliruoti.


Sienų dekoracijos


Sieninis kamštis siūlomas 3 mm storio plytelėmis, kad būtų galima tiesiogiai klijuoti ant sienos paviršiaus (dekoratyvinius ritinius su kamščiu kaip klijus kaip tapetus tikrai rasite rečiau). Galimų modelių skaičius yra mažesnis nei kamštinių grindų. Pasiūlyme vyrauja tradiciniai natūralios rudos spalvos raštai.

Tačiau nėra jokių kontraindikacijų klijuoti grindų plyteles prie sienos, jei jums tai patinka. Kamštis ant sienos suteikia šiltą atmosferą interjere, pagerina interjero akustiką ir suteikia praktinę paviršiaus apsaugą intensyvaus eismo vietose, tokiose kaip koridoriai ar koridoriai. Jį lengva valyti, tiesiog periodiškai nuvalykite drėgnu skudurėliu ir padėkite vaško pasta.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd