Kas yra kamštinio ąžuolo žievė ir kur ją galima naudoti?


Kamštienos žievė yra natūrali atsinaujinanti žaliava, tvari, tausojanti aplinką. Žalias kamštis yra tvirta, neapdorota medžiaga, gaunama tiesiai iš kamštinio ąžuolo.

Kilnus ir žalias, apsaugotas nuo pramonės. Didžiausia kamštinio ąžuolo vertė yra žievė, kuri daugelyje sričių buvo labai naudinga.


Kas tai?


Nėra jokios kitos medžiagos, nei natūralios, nei dirbtinės, pasižyminčios visomis savybėmis, kurios taikomos tik neapdorotai kamštinei. Lengvas, atsparus puvimui, netoksiškas, geras suspaudimas ir išsiplėtimas, antipirenas, atsparus vandeniui, minkštas ir plūdrus.

Be šių nepaprastų savybių, kamštienos žievė taip pat yra tvarus, atsinaujinantis ir aplinkai nekenksmingas gamtos išteklius.

Kamštinė žievė atitinkamais laiko tarpais „nuplėšiama“ iš kamštinių ąžuolų, nepažeidžiant medžių, ir leidžia savo vietoje užaugti naujai žievei, kad nebūtų pažeista gamta, nebūtų iškirsti ar sunaikinti medžiai, jokia flora ir fauna nėra sutrikusi, ir vis dėlto iš šios unikalios žaliavos klesti visa pramonė. Kamštienos žievę galima rinkti reguliariai iš vieno medžio – kas 9–12 metų ir iš viso iki 12 kartų.


Kur jį galima naudoti?


Natūralios ir tvirtos kamštinės plokštės, pagamintos iš žalios kamštinės ąžuolo žievės, yra originalus produktas, dizainas ir 100% natūralus bei ekologiškas. Kaip ir visos kamštinės plokštės, be dekoratyvinių savybių, jos taip pat pagerina akustiką ir padidina šilumos izoliaciją, o tai padidina erdvės naudojimo patogumą.

Idealiai tinka kaip neįprasta namų, biuro, restorano ir parduotuvės puošmena, taip pat terariumų ir akvariumų įranga. Kamštinės lentos idealiai tinka patalpoms, kuriose veikia triukšmas ir nešvarumai, tokioms kaip patalpos, koridoriai ar koridoriai. Sieninis lizdas yra lengvas ir praktiškas.

Taip pat galite jį naudoti kaip skelbimų lentą, skelbti plakatus ir nuotraukas arba pridėti paveikslėlius. Kamštinė žievė yra puikus dekoratyvinis terariumo ar akvariumo elementas. Tai slėptuvė mažiems gyventojams, pavyzdžiui, ropliams, varliagyviams ar žuvims, ir jaustis tarsi savo natūralioje aplinkoje. Jis atsparus vandeniui, praktiškas ir lengvai pjaustomas, tuo pačiu visiškai saugus, kad nereikėtų jaudintis dėl mažųjų draugų sveikatos.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd