Kamštinės lentos – puiki vieta informacijai ir užrašams


Lengvas, praktiškas, skirtas užrašams ar nuotraukoms – skelbimų lenta leidžia keletą modifikacijų kompozicijai. Nenuostabu, kad biurai greitai perėjo prie interjero dizaino.

Tai taip pat puikus sprendimas vaiko kambariui. Kamštinės lentos gali būti lengvai montuojamos ir pritaikomos beveik bet kokiam interjerui


Namų biurui


Kamštinės plokštės pasižymi dideliu patvarumu. Jie gali būti lengvai pritvirtinti prie jo ir pašalinti visą informaciją. Tai veikia ypač ten, kur dažnai kyla idėjų ir keičiamos darbo medžiagos.

Taip pat ten galite lengvai patalpinti svarbias žinutes ar priminimus – tai padės jums susitvarkyti dienos tvarkaraštį. Tokie priedai kaip kamštinė lenta palengvina darbą namų biure. Renkantis modelį, pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į jo matmenis. Jų apibrėžimas padės nustatyti laisvą vietą, lentos vietą ir per dieną paskirstytų dokumentų ir užrašų kiekį.


Svetainė, miegamasis ir vaikų kambarys


Kamštinės lentos visada padeda išlaikyti tempą – jos gali motyvuoti, kai jose rasite frazes ir šūkius, įkvėpti ar palengvinti planavimą ir priminti jums svajones apie kelionę. Taip pat verta suasmeninti skelbimų lentą, pavyzdžiui, įdėti į ją mėgstamas nuotraukas.

Tokį koliažą galima bet kada lengvai pakeisti! Ne mažiau svarbus yra rėmo – medis yra neutraliausias išdėstymas, o metalas tinka šiuolaikinėms kompozicijoms.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd