Papuoškite sieną kamščiu be klijų – lipniu kamščiu


Lipnus kamštienos užkariaus jūsų širdį, jei vertinsite greitus, lengvus ir be rūpesčių sprendimus. Dėl poreikio lengvai ir greitai įdiegti praktišką techninę jungtį bet kurioje vietoje, atsirado kamštienos su tvirtu ir patvariu lipniu sluoksniu.

Lipnūs kamštienos lakštai yra standartiniai kamštienos lakštai, padengti lipniu sluoksniu. Naudojami klijai yra labai tvirti, todėl plokštės tinka lygiems ir šiek tiek šiurkštiems paviršiams. Jei nesate tradicinių klijų ar sraigtų mėgėjas, tikrai jus domins vidutinio grūdelio lipnus kamštis.


Kamštinės lentos ant sienos


Idealiai tinka visų tipų informacijai, skelbimams, naujienlaiškiams ir kt. Dėl didelio lankstumo, puikios estetikos ir didelio atsparumo skaldai vidutinio grūdelio kamštinės lentos naudojamos kaip lentos, vitrinos ir reklaminiai ekranai.

Kamštinio kilimėlio montavimas mūsų lipniu sluoksniu yra greitas, švarus ir lengvas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nutraukti apsauginę plėvelę ir užklijuoti kamštienos lakštą ant anksčiau paruošto pagrindo. Jei planuojate kamščiu uždengti didesnį plotą, nepamirškite prieš montuodami kraštus iškloti – pavyzdžiui, aštriu tapetiniu peiliu. Paprasti ir lygūs kamštienos kraštai sumažina plokščių sąnarius ir labai pagerina galutinį efektą.


Turite problemų su triukšmingu kaimynu?


Stambiagrūdis lipnus kamštienos užtikrina puikią garso ir šilumos izoliaciją. Stambiagrūdės kamštinės plokštės turi didesnį tankį nei smulkiagrūdės ir vidutinio grūdėtumo lentos. Kaip garso sugeriantis sluoksnis, greitai ir lengvai priklijuotas tiesiai prie sienos, išvengiama oro triukšmo, pasiekiančio mus už sienos.

Jei siena yra gana plona ir triukšmas labai erzina, tada naudokite lengvą konstrukciją, susidedančią iš 15-20 mm kamštienos plokštės, oro tarpo arba mineralinės vatos ir reikėtų apsvarstyti gipso plokštės ar OSB uždarymą. Daugeliu atvejų patenkinamas garso sugėrimo poveikis lemia tiesioginį didelio 10 mm storio kamščio sienos sukibimą.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd