Ištempti ir patvarūs jogos aksesuarai – rinkitės natūralų kamštį


Joga yra Indijos gyvenimo filosofija, vedanti į harmoniją tarp kūno, sielos ir dvasios. Kad jogos pratimai duotų norimą efektą, jie turi būti atliekami su tinkamais, aukštos kokybės priedais.

Svarbu, kad šie elementai būtų patvarūs, tinkamai sureguliuoti ir stabilūs. Tai yra kamštinių priedų charakteristikos.


Ekologiški produktai


Šis aksesuaras pagamintas iš labai suspausto kamštienos aglomerato. Dėl didelio šios medžiagos tankio ir atitinkamos gamybos technologijos kamštienos gaminiai pasižymi labai geru patvarumu ir stabilumu.

Šie natūralūs produktai, šilti liečiant ir nekenksmingi aplinkai, garantuoja saugumą ir komfortą treniruočių metu. Jie pagaminti iš deformacijoms atsparios ir elastingos medžiagos ir garantuoja ilgalaikę naudojimo kokybę. Populiariausi ir nepakeičiami kamštienos produktai jogos praktikai yra: kubeliai, kilimėliai, pagalvės, pleištai, ketvirčio raundai.

Pavyzdžiui, „Yoga Pad“ yra lengvas ir labai originalus, pagamintas iš 100% labai suspausto kamščio. Idealiai tinka kaip kelioninis batas – visiems, dalyvaujantiems jogos dirbtuvėse, ekskursijose ir kt. Šiek tiek mažesni matmenys nei standartinė plyta, suapvalinti kraštai ir labai mažas svoris daro tai praktiškiausia transporto bloku. Mes rekomenduojame žmonėms, kurie treniruojasi individualiai, visiems žmonėms, kurie vertina gražius ir paprastus kasdienius daiktus.


Kamštienos privalumai


Didelis kamštinių aksesuarų privalumas yra jų lengvas svoris, dėl kurio juos galima lengvai perkelti ir nunešti į jogos užsiėmimus, kad ir kur jie vyktų, taip pat ir lauke. Tos pačios formos kubai, pleištai ar ketvirčio kulnai ir aukštas jų tikslumo lygis užtikrina gerą stabilumą, nepaisant mažo svorio.

Skirtingai nuo medžio, kamštienos gaminiai yra patogesni ir šiltesni, tuo tarpu yra daug lengvesni ir atsparesni smūgiams.
Dėl kamščio atsparumo vandeniui iš jo pagaminti gaminiai nėra absorbuojami, todėl atsparūs drėgmei ir pelėsiui. Taigi juos galima naudoti ir laikyti net ir nepalankiomis oro sąlygomis, nesijaudinant dėl ​​jų sunaikinimo.

Kamštinės jogos aksesuarai yra ypač patvarūs ir ilgaamžiai produktai. Jie skirti individualiems pratimams, žmonėms, kurie vertina natūralius produktus. Verta naudoti šiuos ekologiškus daiktus, norint pasiekti proto harmoniją ir aiškumą, praktikuojant jogą harmoningai su gamta.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd