Kambario garsą nutildykite kamštiniu pagrindas


Triukšmas yra ramybės ir ramybės priešas, ir kai jo intensyvumas namuose viršija jūsų toleranciją, gyvenimas gali virsti košmaru. Dėl natūralių kamštienos savybių ši natūrali medžiaga gerai veikia kaip garso sugėrėjas, nes jos ląstelės veikia kaip garso izoliatoriai.

Kamštienos sumažina triukšmo perdavimą ir sukuria ramią ir ramią aplinką; nėra kitos nei natūralios, nei dirbtinės medžiagos, pasižyminčios visomis žalio kamštienos savybėmis. Lengvas, atsparus puvimui, netoksiškas, geras suspaudimas ir išsiplėtimas, antipirenas, atsparus vandeniui, lankstus ir plūdrus. Be šių nepaprastų savybių, kamštienos žievė taip pat yra tvarus, atsinaujinantis ir aplinkai nekenksmingas gamtos išteklius.


Puikus izoliacijos fonikas


Kamštinė žievė atitinkamais laiko tarpais „nuplėšiama“ iš kamštinių ąžuolų, nepažeidžiant medžių, ir leidžia savo vietoje užaugti naujai žievei, kad nebūtų pažeista gamta, nebūtų iškirsti ar sunaikinti medžiai, jokia flora ir fauna nėra sutrikusi, ir vis dėlto iš šios unikalios žaliavos klesti visa pramonė. Kamštienos žievę galima rinkti reguliariai iš vieno medžio – kas 9–12 metų ir iš viso iki 12 kartų.

Natūralios kamštienos izoliacijos gruntas is a long-lasting product, so we can guarantee that it will last much longer than the floor. They are made with the same technology as conventional cork, combining a natural cork filler with an eco-friendly binder, but with the difference that they have a slightly lower density and a more porous structure to improve insulation performance. . .


Patvarus produktas


Guminių pamatų, naudojamų galinėms grindims ir reikalaujančio didelio tankio pagrindo, atveju į kamštienos užpildo mišinį pridedama atitinkama gumos degranulato dalis. Kamštinis gruntas naudojamas visų tipų paviršiams, pvz., Plaukiojančioms grindims. B. bendros plokštės, parketas ir medinės lentos, kilimas, linoleumas, PVC kamštis, natūralus akmuo ir keraminės plytelės.

Pasirinkdami 100% natūralius kamštienos gaminius, jūs prisidedate prie novatoriškų ir tvarių sprendimų kūrimo ir taip padedate apsaugoti mūsų natūralią aplinką.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd