Originalus buto išplanavimas – kamštinė siena


Kamštiena yra labai patvari medžiaga. Jis turi antistatinių savybių. Jis netraukia ir nesugeria dulkių, todėl jis rekomenduojamas sergantiems alergija ir astma.

Taip pat lengva valyti. Visada malonu liesti. Jis neleidžia ir nesugeria šilumos, todėl gali būti sėkmingai naudojamas patalpoms apšiltinti. Gamta vėl parodo savo beribes galimybes.

Šiltas gamtos prisilietimas – lengviausias būdas apibūdinti kamščiu padengtos sienos įspūdį. Organinė struktūra mums primena, iš kur ši neįprasta medžiaga. Tai kamštinio ąžuolo žievė, kurios giraitės yra neatsiejama Portugalijos kraštovaizdžio dalis. Didingi žali medžiai mėlyname danguje – šis vaizdas yra įspūdingas ir nepamirštamas.


Gamtos prisilietimas


Žievė, naudojama sienoms ir grindims dengti, gaunama iš ne jaunesnių kaip 25 metų medžių. Jums nereikia patiems pjauti ąžuolų. Galite laisvai užaugti. Yra net įspūdingas 250 metų senumo egzempliorius.

Korkas yra tikra gamtos dovana. Jokia kita natūrali medžiaga neapjungia tiek daug privalumų: kamštis izoliuoja šilumą ir garsą, sugeria smūgius, yra elastingas, veikiamas slėgio, tačiau po išjungimo grįžta į ankstesnę formą, yra antistatinis, atsparus drėgmei. Svarbu tai, kad sukibimas išsaugomas nepakenkiant natūraliai aplinkai; Ši apdorota kamštienos ąžuolo žievė buvo pašalinta iš augančio medžio kamieno. Todėl tai yra ideali medžiaga patogioms ir ekologiškoms grindims.


Charizmatiškas miegamojo dekoravimas


Kamštienos sienų apdaila yra natūrali ir visiškai charizmatiška miegamojo dekoracija. Tai yra unikalus ir praktiškas sprendimas, nes kamštinės sienų dangos pagerina mikroklimatą interjere, sumažina triukšmo lygį bute ir padaro šiltesnes sienas.

Dekoratyvinis kamštis ant sienos taip pat apsaugo paviršių nuo nešvarumų intensyvaus eismo vietose, tokiose kaip atriumai ir koridoriai. Naudodami sieninį kamštįena kaip ypač patvarų gaminį, ilgą laiką galite mėgautis estetinėmis ir praktinėmis vertybėmis. Daugybė sieninio lizdo privalumų suteikia naują ir unikalią prasmę jūsų interjero pritaikymui! Plytelės gali būti klojamos sausose vietose, tokiose kaip svetainės, miegamieji ar vaikų kambariai, taip pat drėgnose vietose, tokiose kaip virtuvės, vonios kambariai ar saunos. Kamštinės plytelės sukuria unikalią buto dekoraciją.

Dėl gausybės raštų ir naudojamų spalvinimo būdų plyteles galima pasirinkti bet kokio tipo interjerui. Kamštis ant sienos taip pat yra praktiškas sprendimas – jis pagerina mikroklimatą, sumažina triukšmo lygį, sušildo mus ir apsaugo paviršių nuo nešvarumų vietose, kuriose intensyvus eismas, pavyzdžiui, kiemuose ir koridoriuose. Montavimas yra gana paprastas, kamštinės plytelės yra klijuojamos tiesiai prie sienų paviršiaus.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd