Neperšlampamos kamštinės grindys vonios kambariui


Jei ieškote purslams ir drėgmei atsparių grindų, prieš vonios kambarį ar skalbyklą, tai labai gera idėja. Jie ne tik atsparūs vandeniui, bet ir labai lengvai organizuojami. Kamštis taip pat tylus, lankstus (dar vienas pliusas vaikštant) ir visiškai natūrali medžiaga. Svajonių vonios kambarys turėtų būti gražus, praktiškas ir šiltas.

Kamštiniai interjero elementai yra nepaprastai originalus sprendimas, sėkmingai įgyvendinantis šias pagrindines idealaus dizaino prielaidas.


Hidro kamštienos


„Hydro“ kamščiai yra kamštienos lakštai, padengti jautria vinilo plėvele. Pagaminti T klasėje (ypač didelis atsparumas dilimui), jie nepakeičia savybių veikiami baldų ratų ir tuo pačiu yra visiškai atsparūs vandeniui. Korkas turi gražią savybę, todėl jis yra puikus grindys vonios kambariui, kuriame dažnai einate basomis. Tai atspindi šilumą.

Tai suteikia šiltą grindų pojūtį ir yra alternatyva grindų šildymui. Žinoma, kamštinės grindys nešyla, tačiau tokio sprendimo, kuris atspindi šilumą, komfortas yra nepalyginamai didelis, palyginti su visada šaltomis vonios plytelėmis. Kamštinių grindų privalumai


Kamštinių grindų privalumai


Kamščio pranašumas, palyginti su dažniausiai naudojama keramika, pirmiausia yra šiluminis komfortas ir patogumas. Dėl korinio struktūros kamštis yra medžiaga, pasižyminti puikiomis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis. Jei einate basomis ant jo pagamintų grindų, nėra jokio prasiskverbiančio šalčio jausmo, kaip yra keraminių grindų atveju.

Minkštas paviršius taip pat labai gerai sugeria slėgį žingsnių metu ir teigiamai veikia raumenis bei sąnarius. Tinkamai sumontuota kamštinė danga gali lengvai susidoroti su drėgme ir šalčiu viduje, o tai taip pat leidžia labai elegantiškai.

Svarbiausia nepamiršti, kad pasirinkdami kamštinį vonios kambario paviršių turime pasirinkti technologiją, kuri bus naudojama plytelėms klijuoti prie grindų. Šios erdvės dėka jų paviršius užpildomas, todėl neleidžiama patekti į vandenį. Savo ruožtu visas gatavas grindis dažo nuo drėgmės tarp tarpų tarp plytelių.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd