Granuliuotas kamštienos. Savybės ir naudojimo būdai


Ar kada girdėjote apie granuliuotą kamštį? Jei ne, tikrai turėtumėte apie juos ką nors sužinoti – tai dar viena nuostabi kamštinės atžala. Panašu, kad granules galima gaminti iš kamštinio ąžuolo žievės. Ką daro kamštienos granulės?

Pirma, jie gali būti pagaminti bet kokio dydžio ir tankio, o tai reiškia, kad jie gali būti labai dideli arba labai maži. Tai daro juos gana universalius ir reiškia, kad juos galima naudoti daugelyje situacijų.


Kurti meną su kamščiena


Esate tapytojas ar dailės mokytojas? Apsvarstykite galimybę granuliuotą kamštįena naudoti kaip gražų savo studentų meno kūrinių priedą. Pats dangtelis yra labai nebrangus ir pats gali jį granuliuoti, o tai gali būti įdomi ir smagi mankšta vaikams.

Gavę granuliuotą kamštį, galite paprašyti studentų naudoti jį kaip tekstūrą arba sukurti specialius efektus savo dažams ar kitiems meno kūriniams. Tai gali sukelti įdomų efektą ir sustiprinti kūrybiškumą. Jau nekalbant apie linksmybes, kurias patirsite kursų metu.


Izoliuojantis kamštienos


Granuliuotas kamštis yra puikus užpildas. Pvz., Jei jums reikia ką nors suvynioti, galite užpildyti likusią pakuotės dalį granuliuotu kamščiu, kad įsitikintumėte, jog turinys nesulūžta ir nesugadintas.

Kita vertus, žinoma, tai nėra tinkama apkrova kiekvieno tipo pakuotėms ir turite įsitikinti, kad gavėjas žino krovinį, kad netyčia neišpiltų ant jo visų granulių. Nors tikrai pagalvojus apie tai būtų juokingas pokštas. Gal tai yra maža Helovino išdaigos idėja?


Apskritai, sunku gauti visus galimus granuliuoto kamštienos panaudojimo būdus – už jo slypi tiek daug ir viskas priklauso nuo kūrybiškumo. Vis dėlto jį lengva ir pigu įsigyti, todėl galite tiesiog daug eksperimentuoti, kad sužinotumėte, ar galite rasti kitą granuliuoto kamštienos panaudojimo būdą. Jei tai padarysite, praneškite mums.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd