Kamštinis kamštis – puikiai tinka drėgmei


Drėgmė yra daugelio butų ir namų vartotojų bėda. Tai tikrai didelė problema, kurią išspręsti nėra lengva. Pernelyg didelė drėgmė, susijusi su dažnu kambarių perkaitimu ar bloga ventiliacija, sukelia sveikatai pavojingų pelėsių ir grybelių atsiradimą.

Drėgmė dažnai atsiranda naujai statomuose pastatuose, kurie po statybų nepakankamai išdžiūvo. Tačiau esamuose butuose bloga sienų šilumos izoliacija yra dažna pelėsio atsiradimo priežastis. Ką daryti, norint išvengti nepageidaujamos drėgmės ir jos padarinių? Pasirinkite natūralų kamštinį kamštį, kuris dėl savo specifinės struktūros turi neįprastų savybių.


Kamščio kamščio privalumai


Pagal savo sudėtį kamštienoje yra taninai, o ne baltymai, todėl jis nėra kenksmingas drėgmės ir, visų pirma, puvimo poveikiui.

Kitas ypatingas bruožas yra nedidelis higroskopiškumas – vandens garų absorbavimas nėra atliekamas. Tai yra labai svarbus pranašumas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis žaliavą mūsų sienoms ar luboms.

Drėgmė paprastai nusėda blogai izoliuotose vietose ir pritraukia dulkes. Laikui bėgant šiose vietose susidaro pelėsis. Kamščio atveju dėl minėto higroskopiškumo tokios situacijos nebus – mažiausia tarp sienų statybai naudojamų medžiagų.

Be to, tai yra antistatinė medžiaga – ji netraukia dulkių, todėl yra ideali antialerginė medžiaga. Pasirinkdami kamštį, esame tikri, kad ant jo paviršiaus neatsiras pelėsių ar grybelių. Labai ieškoma žaliava


Labai ieškoma žaliava


Kitų šalių kamštis yra labai pageidautina žaliava, kuri ne tik apsaugo nuo pelėsių ar grybelių atsiradimo, bet ir yra naudinga iškilus šiai problemai. Išdžiūvus deformuotoms sienoms, ant jo montuojamas sieninis kamštienos anga.

This is a natural barrier of mycelium. It is possible to remove the elements of construction in order to achieve the effects of certain materials on the construction of certain materials.

Dėl neįprastos struktūros ir parametrų sieninis kamštienos namų ūkių ir biurų naudojamas ir kaip dekoratyvinis gaminys, ir kaip apsauga nuo triukšmo, šalčio ar drėgmės. Platus spalvų ir raštų asortimentas leidžia suderinti bet kurį kambarį, o tai tikrai lems natūralų ir ekologišką dizainą.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd