Kamštis virtuvėje – praktiškas kamštienos paklotas


Kamštis yra atsinaujinantis ir gaminamas iš kamštinio ąžuolo žievės. Šį natūralų produktą galima kelis kartus nuimti nuo medžio žievės. Šiais laikais tai tampa elegantišku ir populiariu pasirinkimu mūsų virtuvėje. Kiekvieno kamštienos gabalo spalvos, raštai ir savybės bus unikalios ir vienos rūšies.


Praktiškai namuose


Kamštis yra natūrali medžiaga, plačiai naudojama mūsų namuose. „Kažkas gali pagalvoti, kad tai senamadiškas ar pasenęs“. Tai netiesa! Kamštis yra labai naudingas bet kokiuose namuose, nes yra nepralaidus vandeniui ir lengvas. Kamštinės pagalvėlės naudojamos karštiems ar šaltiems gėrimams apsaugoti virtuvės stalus. „Jie gali būti bet kokio dydžio ir formos”.

Kamštienos paklotas pasižymi šiluminėmis savybėmis ir neturi specifinio kvapo. Tai puikiai tinka virtuvės įtaisams ar vyno kamšteliams – tai nepakeičia skonio. Be to, kamščio pagalvėlė turi garso izoliacijos vertę. Klijuojami kamščiai gali būti naudojami kaip kamštinės pagalvės po kėde ar stalu, kad būtų išvengta visiško grindų pažeidimo.


Naujos tendencijos


Iš kamštienos pakloto galite pagaminti originalius ir gražius padėkliukus. Tai labai paprasta ir nebrangi. Kamštinės pagalvėlės gali būti puikūs aksesuarai ant stalo, jei esate pasirengę praleisti laiką, kad jie atrodytų puikiai. Jie apsaugo jūsų baldus nuo drėgmės ir dėmių

Be to, individualizuotos kamštinės pagalvėlės gali būti puiki dovana Kalėdoms ar gimtadieniui. Tai priklauso nuo mūsų vaizduotės ir laiko. Parduotuvėje galite rasti gražių dizainų arba galite juos padaryti patys.


Kaip valyti


Kamštiena natūraliai atsparus vandeniui, karščiui ir pelėsiui. Šią medžiagą lengva valyti, tačiau nepamirškite apriboti tiesioginių saulės spindulių poveikio, kad išvengtumėte blukimo. Nedelsdami nuvalykite išsiliejusius produktus. Turėtumėte reguliariai nuvalyti paviršių drėgna šluoste. Kamštinius kilimus po kiekvieno naudojimo reikia kruopščiai išvalyti.

Norėdami pašalinti kietas žymes nuo kamštienos kilimėlių, galite naudoti švitrinį popierių. Prieš atidėdami kamštinius kilimėlius visada kruopščiai išdžiovinkite. Kamštinės pagalvėlės yra labai populiarūs stalo dekoro elementai, paprastai naudojami kaip padėklai ir padėkliukai. Štai kodėl jūs turite žinoti, ką daryti, kai kamštis purvinas.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd