Madingi ir originalūs kamštienos aksesuarai


Ar žinojote, kad kamštiniai aksesuarai namuose yra originalūs ir gražūs? Ekologiškų produktų yra ir kamštiniame ąžuole arba „Quercus suber“. Jei norite, galite pakeisti savo namus 180 laipsnių, naudodami madingus kamštienos priedus. Natūralus kamštis yra ne tik universali izoliacinė medžiaga ir puikus danga sienoms ir grindims.


Alternatyva tradicinei sienai


Kamštiniai ritinėliai yra visiškai universalūs. Galite naudoti jį kaip kamštienos lapą namuose, biure ar mokykloje. Tačiau jie taip pat naudojami kaip pastato izoliacija arba sienų paminkštinimas. Jie taip pat naudojami kaip jungčių medžiaga, gaminant reklaminę medžiagą ir kaip aukštos kokybės kamštienos pagrindas plokštėms ar dangoms.

Unikalios kamštinių volelių savybės taip pat vertinamos modeliuojant statant architektūrinius ar geležinkelio modelius ir kaip kamštinės pagalvės ir kilimėliai jogai ar fitnesui. „Vidutinio grūdėtumo kamštinis ritinys idealiai tinka visų tipų gamybai.“ Tipų paviršiai supilkite statybų informaciją, skelbimus, informacinius biuletenius ir kt vidutinio grūdo kamštis yra naudingas kaip kamštienos lenta, vitrina ir reklaminis ekranas.


Skelbimų lenta


Galite lengvai ir saugiai pritvirtinti verslo dokumentus prie kamštiena biure arba nuotraukas iš atostogų namuose. Šiuo atveju jums reikia 5-10 mm storio kamštienos ritinėlio. Kamštienos ritinėliai ant sienos 2–4 mm storio atliks savo darbą, jei jau turite minkštą pagrindą, ant kurio norite klijuoti dekoratyvinį kamščio sluoksnį.

Kaip tokio plono kamštienos ritinio substratą galite naudoti minkštą akytą veltinį, putų polistirolo ar kartoną. Tačiau jei jums rūpi storis, o ne kamščio formatas, rinkitės vidutinio grūdėtumo kamštinį ritinį, kurio storis yra didesnis nei 10 mm. Tokį storą kamštienos ritinį galima klijuoti tiesiai prie sienos ar kito pagrindo arba panaudoti kamštienos padaliniams tarp stalų, kurie veikia kaip darbo vietos paminkštinimas ir kaip patogus ir lengvai prieinamas didelis kamštienos lakštas. .


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd