Ekologiškas ir modernus kamštienos audinys


Kamštinis audinys arba kamštinė oda yra aukštos kokybės audinys, pagamintas iš plonų kamštinių drožlių, gautų tiesiai iš kamštinio ąžuolo žievės. Didžioji dalis produkcijos gaminama rankomis.

Naujoviškos kamštinio audinio savybės yra unikalios ir originalios. Kamštinis audinys yra unikalių tekstūrų, natūralių raštų ir gaminamas iš skirtingų pagrindinių medžiagų, atsižvelgiant į galutinį panaudojimą.


Kamštienos privalumai


Aptemptas ir rafinuotas kamštinis audinys naudojamas įvairiems gaminiams, įskaitant rankines, sportinius krepšius ir bagažą, pinigines ir laikrodžius, minkštus baldus, drabužius, pagalves, kilimus. joga, batai, tapytojo drobė ir kt. Kamštiniai audiniai yra minkšti ir malonūs liesti. Ši medžiaga yra ekologiška ir ekologiška.

Tai gali būti lengvai valoma ir patvari. Be to, jis yra toks pat kietas kaip oda ir universalus kaip audinys. Kamštinis audinys yra atsparus vandeniui ir nešvarumams. Tai puikiai atstumia dulkes, nešvarumus ir riebalus. Kamštinė medžiaga pagaminta naudojant specialias technologijas, kurios daro ją minkštą, lankstų ir atsparią įtrūkimams. Naudojant jis elgiasi kaip natūrali oda – sukuria subtilias raukšles. Kita vertus, jis atsparus blukimui ir trinčiai.


Naujos tendencijos


Visuomenėje, kuri nori būti ekologiškesnė ir nukreipta į ateitį, kamštis yra vienintelė 100% natūrali, tvari ir perdirbama žaliava. Jo pritaikymo ir savybių gausos dar nepavyko atkurti naudojant naujas technologijas. Mažas poveikis aplinkai, energijos vartojimo efektyvumas, kokybė, tvarumas ir daugkartinis naudojimas yra ekologinio projektavimo ypatybės, novatoriška ir į ateitį orientuota tendencija.

Jis tampa vis populiaresnis, nes kamštienai būdingas neribotas potencialas. Kamštinis audinys yra natūralus, atsinaujinantis ir chemiškai inertiškas produktas. Tai neteršia, saugo miškus – jų nesunaikina. Tai skatina jų valymą ir priežiūrą. Ši medžiaga naudojama miškų apželdinimui miškais, kuriuose yra dykumėjimo pavojus. Kamštinis audinys yra saugus sveikatai, apdegęs nesudegina nuodingų dujų. Jis yra atsparus – laikui bėgant lieka nepakitęs. Kamščio šilumos laidumas tarp ugniai atsparių gaminių yra mažesnis


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd