Natūralu ir sveika – praktikuokite jogą su kamštiena


Dabar jums gali kilti klausimas, koks yra jogos ir kamščio ryšys? Ar vienas jų nėra sportas, o antrasis – medžiaga? Ką vis tiek apie tai galvojate?

Štai sprendimas: galite užsiimti joga ant kamštienos medžiagos – ar tai būtų kamštinės grindys, ar kamštinės pagalvėlės. Kodėl vis dėlto tai darytumėte Yra keletas svarių priežasčių, kodėl kasdien galite užsiimti joga tokiose grindyse


Dirvožemio minkštumas

Visų pirma, kiliminės dangos ar kamštienos grindys yra labai minkštos. Tai padeda, kai padarai klaidą jogos pozoje ir nukrenti ant žemės. Kamštinės grindys sumažins skausmingą kritimo poveikį ir nebus visam laikui pažeistos.

Tai ir toliau atsimušė į priekį ir vėl suteiks gerą pagrindą kasdienei jogos praktikai. Geriau nerizikuoti sulaužyti koją ar pakenkti keliui ant tradicinės kietos žemės.

Žinoma, vis tiek galite įsigyti mankštos kilimėlį, tačiau visos kamštinės grindys yra patogesnės – jūsų neapsiribos grindų pasiekiamumas – be to, tai nėra taip brangu. Iš tikrųjų tai yra viena pigiausių grindų dangų.


Les attributs mute


Kitas dalykas, susijęs su kamštienos grindimis ar kamštienos ritiniais, yra ekonomiškas jūsų mankštai, yra tai, kad kamštienos medžiaga turi labai geras garso izoliacijos savybes. Padėjęs ant grindų ar prie sienos, jis slopina bet kokį triukšmą, suteikdamas erdvės ramiai ir vienišai meditacijai.

Joks atsitiktinis garsas netrukdys ir joks riksmas netrukdys ramiai atlikti jogos pozą. Argi ne nuostabu? Štai kodėl kamštiniai klijai ar kamštienos sienos naudojamos klasėje ar įrašų studijoje. Kaip galite įsivaizduoti, šiose kamščio nutildytose vietose kyla didelis triukšmas.


Terminės savybės


Ar yra kokių nors kitų klausimų apie šią kamštinę medžiagą? Tiesą sakant, taip. Tai gali būti šiek tiek nuostabu, bet turi daug gerų savybių. Be to, kad yra švelnus ir tylus, jis palaiko šilumą kambaryje, daro ją pakankamai šiltą ir taupo pinigus, kuriuos paprastai išleistumėte elektros šilumai.

Jums gali kilti klausimas, kodėl jums reikia šilto kambario mankštai. Ar neturėtų būti šalta, nes užsiimant joga jums karšta? Na, nepamirškite, kad daugiau prakaituodami prarandate daugiau kalorijų, o treniruotės tampa efektyvesnės, naudojant mažiau pastangų. Ir nėra gerai, kad kūnas patiria šilumos šoką, jei šildote labai šaltoje patalpoje.


Kaip matote, kamštis iš tikrųjų turi daug naudos jogos praktikai …


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd