3D kamštienos – nauja dizaino dimensija – GENCORK


Mūsų verslas gyvuoja daugiau nei 20 metų, todėl mažai kas apie kamštį gali mus nustebinti. Tačiau yra Portugalijos įmonė „GENCORK“, kurios produktai mums patiko iškart. Ši viziją kurianti įmonė ilgainiui sujungia atsinaujinančias ir natūralias kamštienos žaliavas su menu, kad sukurtų stulbinančias trimates kamštines sienas. Atraskite jų produktų ir projektų galeriją, iš kurios mes pasirinkome tuos, kurie mums padarė didžiausią įspūdį.

„Sofalca“ grupės prekės ženklas „GENCORK“ gamina kamštines plokštes skirtingiems paviršiams. Tai produktas, sujungiantis žemų technologijų prietaisus su technologiškai pažangiais gamybos procesais.

100% natūralus ir tvarus kamštienos aglomeratas transformuojamas naudojant pažangius skaitmeninius algoritmus ir gamybos procesus. Šis skaitmeninis požiūris yra vienas iš elementų, apibrėžiančių GENCORK DNR. Kamštienos granulėms gaminti įmonė naudoja tik kamštį, pagamintą iš šakelių. Tai 100% natūralus procesas, kuriam nereikia jokių priedų.

Šią „Sofalec“ sukurtą technologiją sudaro vandens garų įpurškimas per kamštienos granules, kurios išsiplečia ir laikosi kartu su pačia kamštine derva.


GENCORK stendo Paryžiuje „Maison & Objet“ nuotrauka


Procesas suteikia medžiagai tamsiai rudą spalvą, panašią į šokoladą.

Garų gamybai įmonė naudoja „Falca“ malimo proceso biomasę. Tai leidžia mums atlikti ekologinį procesą be atliekų, o energijos savarankiškumas yra 95%. Mums kamštis yra „super medžiaga“, teikianti daug privalumų, tokių kaip garso izoliacija ir vibracijos izoliacija.

GENCORK naudoja kompiuterio projektavimo strategijas, naudodamas parametrines sistemas, kurdamas algoritmus, įkvėptus gamtos, geometrijos ir matematikos …

Tai leidžia pagaminti daug įvairių formų ir dydžių raštų, optimizuoti kamščio šilumines ir akustines savybes ir taip gauti aukštos estetinės vertės dangas. „GENCORK“ šiuo metu dirba su skirtingo dydžio projektais, ypač susijusiais su viešbučiais, restoranais, biurais ir laikina architektūra (parodomis, stendais ir kt.). Dabartiniai įmonės projektai apima viešbutį „Van der Valk“ Belgijoje, „BNP Paribas“ būstinę Lisabonoje ir „Ubisoft“ būstinę Paryžiuje.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd