Patvarios ir stabilios kamštinės grindysAr kada galvojote, kad kamštinės grindys yra tinkamas pasirinkimas jūsų pačių grindims? Jei taip, jums gali kilti klausimas, ar tai verta. Taip, kamštinės grindys ar kamštinis parketas puikiai atrodo jūsų bute, tačiau jei kada nors matėte vyno kamštį, galite pagalvoti, ar jis ilgai tarnaus.

Na, bus. Mes ketiname jums įrodyti, kad jūsų paties grindų danga ar kamštienos lakštai gali tarnauti labai ilgai, jei tinkamai ja pasirūpinsite ir pažadėsite jų neperdirbti. Jis ne tik bus dėkingas, bet ir grakščiai atrodys!


Esmė ta, kad gerai prižiūrimos kamštinės grindys gali tarnauti iki keturiasdešimt metų ar net ilgiau. Kamštienos atsparus visiems įtrūkimams, dujoms, skysčiams ir kt. Tiesą sakant, daugelis žmonių mano, kad kamštis gali lengvai degti, ir nenorėtų jos naudoti kambaryje su židiniu. Bet tai netiesa – kamštinis ritinys yra antipirenas!

Jis niekada netirps ir neužsidegs, nebent viduje bus tikrai aukšta temperatūra. Kai kurie žmonės baiminasi, kad sunkūs baldai įpjaus kamštį ir todėl rimtai jį sugadins. Tačiau kamštis iš tikrųjų atšoks, todėl bet kokie neįprastai sunkios spintelės ar sofos įdubimai nėra nuolatiniai ir nėra jokių įrodymų. Jūsų kamštinis ritinys ant grindų visada atrodys puikiai.


Dabar kamštienos yra ne tik stabilus, bet ir labai sveikas dėl savo atsparumo beveik viskam, ką tik galite sugalvoti. Tai ypač rekomenduojama alergiškiems žmonėms, kuriems reikia saugotis galimų alergenų namuose – kamštis juos apsaugo.

Apskritai kamštienos pagalvėlės ar sienos yra stabilesnės nei medinės grindys ar sienos. Dauguma žmonių niekada nesiskundžia, kad jis mažėja ar blogėja. Tai tiesiogine prasme nesunaikinama


Vis dar negalite patikėti, kad iš kamštinio ąžuolo galima padaryti viską, kas yra gera medžiaga žemei? Tada kreipkitės į Kongreso biblioteką (Vašingtonas, DC). Ji buvo įkurta 1800 m., O jos kamštinės grindys vis dar juda. Niekas niekada nesiskundžia, kad jie krenta ar yra nestabilūs.

Taip pat yra daugybė kitų lipnių kamštienos ar kamštienos lakštų pavyzdžių, kurie buvo naudojami pastatuose daugelį metų ir vis dar yra tokie pat geri, kaip ir pirmąją dieną! Taip, tai nuostabu, bet tai taip pat reiškia, kad mums tikrai pasisekė, jog turime tokį gerą medį kaip kamštienos ąžuolas, kuris suteikia mums tiek daug puikių izoliacinių kamščių ir kitų malonumų.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd