Ar norite ekologiškos sienos? Išbandykite kamštįenos!

Šiais laikais būti madingam būti žaliu žmogumi. Tiesiog parodykite, kad jums rūpi mus supanti aplinka ir kad turėsite gerą žmonių reputaciją.

Šiandien daugeliui kyla klausimas, ar tikrai įmanoma vis tiek būti draugišku aplinkai. Paprastai žinoma, kad ekologiški produktai yra prastos kokybės arba brangūs.

Kai kurie taip pat domisi, ar tikrai galima būti ekologišku kuriant namą. Tiesiog išbandykite kamštines sienas!


Kamštinės sienos


Kamštis? – Paklausite. – Bet jis naudojamas tik vyno kamšteliams! Na ne tiksliai. Kamštinės grindys, kamštinės sienos … taip, iš kamštienos galite gaminti bet ką, o tai taip pat yra ekologiškiausia medžiaga, nes ji pagaminta iš kamštinio ąžuolo žievės ir nekenkia visai ne prie medžio.

Sunku įsivaizduoti, kad geresnės kokybės medžiaga nepakenktų trapiai žemės aplinkai. Tai tiesiog natūralu ir labai lengva perdirbti, nors ir gana unikali (kadangi tai yra natūrali medžiaga, kiekvienas kamštienos gabalas bus tiesiog kitoks!)

Ir taip pat turi įdomių savybių: tarp jų izoliacinės, šiluminės, akustinės. Dėl viso to kamštis yra puiki medžiaga sienoms ar grindims jūsų naujuose namuose. Įdėkite kamštinę sieną į darželį ir ji taps tylesnė tik namuose.


Kodėl kamštinės grindys?


Kam būtent būtų įdomios kamštinės grindys? Akivaizdu, kad daugiausia žmonės siekia aplinkos ir nori sąmoningai priimti sprendimus dėl savo gyvenimo būdo.

Bet ne tik juos. Alergiškus žmones gali dominti kamštinių grindų paviršiaus atsparumas dulkėms ir toksinams – jie jų nesugeria, o tai šiek tiek palengvina alergiją dulkėms turinčių žmonių gyvenimą.

Taip pat labai naudinga turėti minkštas, paminkštintas kamštienos grindis – tai tik palengvina kai kuriuos dalykus ir tikriausiai apsaugo jūsų vaikus nuo kančių netyčia nukritus ant grindų.


Čia yra triukas?


Kur triukas? Niekas šiame pasaulyje nėra tobulas ir tai reiškia, kad, nepaisant daugelio specialistų, kamštinės grindys yra tokios pat kaip ir bet kurios kitos grindys – jomis reikia pasirūpinti.

Kamštinės medžiagos atveju tai reiškia, kad dėmių daugiausia išvengiama tinkamai užsandarinant ir neleidžiant aštriems daiktams įstrigti ant grindų. Tai reiškia, kad net jei grindys puikiai tinka darželiui, turite įsitikinti, kad vaikas jų nesugriauna.


Kamštinės sienos estetika


Mes paminėjome kiekvieno kamštienos gabalo unikalumą, nes medžiaga paimta tiesiai iš gamtos rankų. Daugelyje namų ir butų taip pat naudojama šios medžiagos estetika, kuriant naujus ir įdomius dizainus.

Jis gali tik skirtis: nuo kamštinės sienos, kuri yra lenta įvairiems dalykams, pavyzdžiui, paveikslėliams ar nuotraukoms, prisegti, iki kamštienos, kuri yra būtina kambario dizaino dalis. Daugelis dizainerių mėgsta su juo eksperimentuoti.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd