Įrašykite dainą, tik su kamštine siena!


Jei esate menininkas ir niekada negirdėjote apie kamštinę sieną, tikrai turėtumėte atlikti tyrimą ir išbandyti. – Korkas? –

Jums bus įdomu, ar mes kalbame apie universitetinį Korko miestą Airijoje, o gal Weinstopper. – „Ką tai turi bendro su dainos įrašymu?” Tiesą sakant, daug.


Kamštinės sienos akustinės savybės


Kamštinės grindys ar sienos yra labai įdomus būdas papuošti savo įrašų studiją ar bet kurią patalpą, kurioje turėtų būti ramu. Kamštiena yra medžiaga, kuri iš kamštinio ąžuolo žievės išgaunama visiškai nekenksminga aplinkai ir nekenkia medžiui.

Ir jis turi keletą įdomių savybių, įskaitant tas, kurios bus įdomios visiems, dirbantiems su muzika ar kitais garsiais garsais. Iš esmės kamštienos ritinys ar siena nutildys ar net sustabdys triukšmą tam tikroje patalpoje. Reikalas yra teisingai jį sumontuoti ir įsitikinti, kad volelyje nėra skylių.

Ir yra papildoma funkcija: jūs nemokamai gaunate kamštinę lentą. Prie kamštinės sienos galite prisegti bet ką, nesvarbu, ar tai būtų lipdukas, ar jūsų grupės nuotrauka.


Kiti kamštienos sienos bruožai


Ar kamštelyje yra dar kažkas įdomaus? Taip. Kamštinės grindys yra labai minkštos ir paminkštintos, todėl tai yra unikalus pasirinkimas darželyje. Tai taip pat susiję su kamščio šiluminėmis savybėmis – tai padeda išlaikyti kambarį šiltą, o tai gali praversti ilgomis žiemos naktimis, kai visi svajoja apie saulę ir šilumą.

Kai kurie dizaineriai, mėgstantys eksperimentuoti su kamštiniais ritiniais, juos kaip dekoratyvinius daiktus deda virtuvėje ar vonioje. Tai, kad daug ką galite prisegti prie kamštienos, tikrai palengvina, o efektas dažniausiai būna įdomus.

O jei jūs tikrai esate menininkas ir turite įrašų studiją, galite sužavėti kitus menininkus naujovišku kamštienos ritinio naudojimu kambaryje, mėgaudamiesi jo praktiškumu. Ir jei turite draugų, kurie mėgsta kovoti už aplinką, jie bus bijoti tokios ekologiškos medžiagos.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd