Pakviesti gamtą į savo namus? Unikalūs kamštienos priedai


Kamštinis telefono dėklas? Kamštinis diržas? Ar galite įsivaizduoti šiuos dalykus? Na, kamštis naudojamas ne tik vyno kamščiams!

Tai taip pat puiki medžiaga bet kokiam su kamščiu susijusiam aksesuarui. Dažniausiai yra kamštinė lenta arba kamščio ritinys. Kokie kiti populiarūs? Priešingai nei jūs galite įsivaizduoti, kamštinių rinkoje iš tikrųjų yra nemažai aksesuarų.


Kamštienos blokas


Ar ruošiate arbatą ar kavą savo svečiams? Padėkite puodelį ant kamštienos pagalvėlės ir patiekite jį savo svečiams. Šis triukas užtikrina, kad stalas neperkaistų ir neatlaikytų visiško karšto gėrimo pažeidimo.

Il le fait en raison des excellentes propriétés thermiques du liège, qui lui permettent de rester intact et de maintenir la boisson au chaud. Un sol en liège se comporte de la même manière.

Jei jus sužavėjo šios savybės, galite įsigyti kamštinį kilimėlį, kuris dengia visas grindis, o ne jūsų stalą.


Ergonomiškas kamštinės pelės kilimėlis


Kam vargintis žaidžiant ant nebrangaus kilimėlio, kuris savaime susivynios po kelių savaičių sunkaus naudojimo, kai viskas, ką galite padaryti, tai nusipirkti aukštos kokybės kamštinę pelės kilimėlį, kuris yra toks pat pigus? Be to, dar keliais patikslinimais tai gali būti ergonomiška.

Apskritai, tai labai geras įrenginys žaidėjams. Galbūt profesionaliam žaidėjui reikia papildomų funkcijų, tačiau tai turėtų būti naudinga atsitiktiniam žaidėjui, norinčiam atsipalaiduoti naudodamas gerą strategiją, ar pirmojo asmens šauliui.


Kamštinė lenta


Reikia pasakyti, kad kamštinė lenta yra bene populiariausias kamštienos aksesuaras rinkoje, tačiau ji nenustoja būti naudinga.

Jei esate vaikas, tai gali būti naudojama kaip namų darbų priminimas. Jei esate studentas, čia galite saugoti visus užrašus ir tvarkaraščius.

Ir jei jūs jau esate darbo jėgos narys arba vienas iš tėvų, kamštinė lenta yra dar viena paskirtis. Ar jis tiesiog toks pigus, ekonomiškas ir ekologiškas? Kaip ir viskas iš kamštienos.

Nors atrodo, kad kamštiena yra trapi ir lengvai pažeidžiama medžiaga, ji iš tikrųjų yra geresnė už daugumą medžiagų. Jei ant kamščio uždėsite sunkų daiktą, tai gali šiek tiek pakenkti, tačiau jis vis tiek atšoks.

Dėl šios priežasties kamštinė lenta dažniausiai yra geriausias pasirinkimas vaikams, nes jie visada netyčia ar netyčia sugadina daiktus, o kamštinė lenta nėra lengvai sunaikinama.

Jei norite kažko šiek tiek kitokio, taip pat galite apsvarstyti klijų ar kamštienos ritinį. Jie gali būti lengvai priklijuoti prie sienos ir veikti kaip kamštienos lakštas, tuo pačiu sustiprinant unikalias kamščių šilumines ir garsą slopinančias savybes.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd