Saugumas ir patogumas – kamštienos kambaryje


Tam tikru momentu visi turi galvoti, kaip suprojektuoti vaikų kambarį. Jie pasakys, kad jis vaikas – jam nereikia įmantrių dizainų ar plokščių. Turėdami galvoje „dizainas“, mes norime ne būti madingi, o galvoti apie visus vaikų (ir tėvų!) Poreikius.

Kiekvienam vaikui reikia šilto kambario su minkštomis grindimis. Ar apskritai įmanoma tai padaryti neišleidžiant daug pinigų? Taip, štai herojus – kamštinės grindys ar kamštinės pagalvėlės.


Kodėl kamštienos toks geras?


Kodėl kamštis toks nuostabus, klausiate savęs? Aš turiu omenyje, kad visi žino apie kamštinę lentą ar lipnią kamštį, bet kamštis kambaryje? O be to – darželis?

Iš esmės kamštis yra pigi ir aplinkai nekenksminga medžiaga. Paklojus kamštines grindis, kamščio šiluminės savybės palaiko kambario šilumą, o tai sutaupo daug pinigų šildymui.

Tai taip pat slopina kambario triukšmą, todėl jūsų vaikai gali kelti tiek, kiek nori, netrukdydami jums ar kaimynams, kol dirbate. Turėtumėte žinoti, kad kamštinės grindys taip pat dažnai naudojamos įrašų studijose – ar ne, tai suteikia perspektyvos?


Keli kiti patarimai ir gudrybės


Ar minėjau kamštinę lentą? Tai tikrai padeda bet kokio amžiaus vaikui. Ten galite prisegti nuotraukas, juokingas citatas, namų priminimus ar mokyklos užduotis. Taip pat galite nustatyti tvarkaraštį.

Tai naudinga ne tik vaikams, bet ir jums – galite tiesiog pažvelgti į skelbimų lentą ir pamatyti, kas vyksta, jei jūsų vaikui reikia ką nors paruošti pamokai, ar galite pasiimti su savimi. jei norite, galite pasimatyti. !

Norėčiau, kad vaikystėje turėčiau kamštinę lentą, ji man labai padėtų ir atrodė labai šaunu. Tai taip pat puikus būdas prikišti savo žinutes vaikui – gal šiek tiek nustebinti ryte? Kaip „Mama tave myli, ar tu atsimeni“, ar cirko bilietas, pritvirtintas prie skelbimų lentos? Jūs galite tiek daug padaryti su šiuo vienu! Tam reikia tik šiek tiek kūrybiškumo!


Kamštiniai aksesuarai


Vaiko kambaryje taip pat gali prireikti kamštinių priedų. Kai kurie iš labiausiai paplitusių yra kamštiniai įklotai, skirti karštiems gėrimams, kai vaikas geria arbatą rašydamas rašinius ar žaisdamas žaidimus, arba kai jūsų vaiko kambaryje yra vakarėlis ir visi nori gerk arbatą.

Kamštis taip pat yra puiki medžiaga tarp daiktų. Pavyzdžiui, jei kambaryje yra du vaikai ir kiekvienam reikia asmeninės erdvės, galite paprasčiausiai pastatyti baldus ar siena kamštienos sukuria ribą tarp dviejų kambarių.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd