Originali ir įspūdinga kamštinė siena


Puošdami naujus namus visi nori, kad jie būtų gražūs, bet praktiški, be didelių pastangų juos papuošti. Štai kodėl mes dažnai renkamės paprastus sprendimus, tokius kaip fotomuralai sienoms, kai turime kur kas daugiau pasirinkti.

Šie laikai mums siūlo puikias perspektyvas ir daugybę sprendimų. Viena iš naujausių tendencijų yra papuošti sieną kamščiu, ekologiška ir unikalia medžiaga, kuri taip pat yra labai nebrangi. Tai leidžia papuošti namą neišleidžiant per daug pinigų, tačiau efektas yra toks, tarsi sienos būtų dažytos ar dailylentės tradiciniu būdu.


Kamštienos sienų savybės


Kamštinė siena gali padaryti bet kurį namą ar kambarį šiltą ir jaukų, tuo pačiu slopindama bet kokį triukšmą. Izoliaciniai kamščtiena yra tikrai geri, kad jūsų biudžetas būtų tvarkingas, nes sutaupote kurdami sveiką aplinką namuose.

Tai taip pat puikus būdas papuošti namus, pavyzdžiui, gaminant unikalų kamštinį koliažą. Graži kompozicija gali būti kelių spalvų ir atspalvių. Taip pat svarbu pažymėti, kad kamštienos yra medžiaga, kurią galima dažyti.

Taigi, jei jums nuobodu natūralios kamštinės dangos ar sienos spalvos, galite ją laisvai dažyti, nesijaudindami, kad medžiaga praranda nuostabius atributus.


Kitos idėjos apie kamštį


Korkas taip pat idealiai tinka alergiškiems žmonėms. Taip pat galite pritvirtinti kamštį prie vaikų kambario sienų, ypač todėl, kad ši medžiaga tinka bet kokiam interjerui.

Jei norite, kad jūsų kambarys taptų pramoniniu atspalviu, paprasčiausiai derinkite ekologišką kamštį su metaliniu ar akmeniniu daiktu, kad būtų įdomu paliesti tipišką šiuolaikinę erdvę.

Be to, kamštis sandarina sienas ir leidžia joms kvėpuoti, o tai reiškia, kad po medžiaga niekada nerasite drėgmės ar pelėsių.


Kamštinis lakštas biure


Jei jūsų namuose yra nedidelis biuras, galite sumontuoti kamštinę sieną, kad galėtumėte paskelbti svarbią informaciją, nesulaužydami sienos ir nepadarę kitų ilgalaikių pažeidimų. Jūs taip pat turite visus savo užrašus vienoje vietoje, nesvarstydami, kur juos palikote, kai siena yra nesugadinta.

Jei norite, kad aplinkui būtų nuotraukų ar kitų dalykų ar norėtumėte savo svečiams parodyti kiekvieną kartą, kai jie čia ateis, taip pat galite juos pakabinti ant kamštinės sienos. Komfortas, jaukumas, šiluma – visa tai susiję su kamštienos sienomis, kamštienos grindimis ir kitais kamštiniais daiktais. Jei norite, kad kambaryje būtų įdomu papuošti būdami draugiški aplinkai, rinkitės viską kamštį.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd