Ekologiškas butas – ramios ir šiltos kamštinės sienos


Korkas yra seniai atrasta žaliava. Naudojamas kamštis verdamas aukštoje temperatūroje. Tada iš jų galime pagaminti vyno kamščius ir kamštienos lentas.

Ši unikali medžiaga yra ne tik kamštinių lentų šaltinis, bet ir gražios ekologiškos sienos.


Kamštiens yra visur


Taip pat galima įsigyti lipnių kamštinių kamščių ir ritinių, kuriuos lengva montuoti ant sienos ir kuriems nereikia jokios pagalbos. Kamštis ne tik atrodo labai įdomus, bet ir puikiai dera su bet kokia medžiaga.

Kamštį galime derinti su akmeniu, metalu ar medžiu. Kad ir kokį mišinį pasirinksite, nors jis ir gana neįprastas, jis puikiai atrodys. Tai reiškia, kad kamštinio gaminio naudojimas yra puikus būdas atnaujinti savo kambarį ar namus neišleidžiant per daug pinigų.


Kamštinės grindys ar kamštinis ritinys


Kamštinės grindys yra dar vienas būdas sukurti neįprastą ir šiltą erdvę. Jei norite, kad jūsų kambaryje būtų patogu ir šilta, kamštinės grindys yra geras sprendimas tam ir atrodo labai įdomus.

Be to, juo gana lengva padengti žemę, nes tam nereikia jokių gilių žinių. Jei nenorite didelių pokyčių, galite naudoti kamštienos ritinį, kuris taip pat labai gerai padengia grindis, išlaikydamas tipiškas šios medžiagos savybes.


Kamštienos savybės


Kai kurie žmonės taip pat mėgsta uždėti kamštįenos ant puodelio kavos ar arbatos. Kadangi jis pasižymi tokiomis geromis terminėmis savybėmis, jis palaiko gėrimą šiltą ir yra draugiškas aplinkai. Dekoracijos? Kamštis yra ne tik puikus namų dekoro priedas (be abejo, paprasčiausi buitiniai prietaisai atrodo labai stilingi), bet ir praktiškai.

Ir, žinoma, jis puikiai atrodo visų tipų interjeruose, tuo pačiu ir tikrai pigus. Dėl savo šiluminių savybių kamštinis kilimėlis taip pat gali būti dedamas po visų rūšių karštais patiekalais, kuriuos galima paruošti jūsų virtuvėje. Korkas taip pat neturi specifinio kvapo, todėl jis idealiai tinka virtuvės įtaisams ar vyno kamšteliams – tai nieko nekeičia.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd