Kamštiniai kamščiai – ne tik vynui


Kamštinio ąžuolo, geriau žinomo kaip kamštis, žievės medžiaga yra kilusi iš Portugalijos, kur ji nuimama ir eksportuojama visame pasaulyje. Tai labai ekologiška medžiaga, kurią galima lengvai apdoroti ir perdirbti, tuo pačiu turint unikalių savybių.


Kamštienos turi tiek daug naudojimo būdų


Daugelis kamštį galvojančių žmonių turi vyno kamščio, o gal kamštinės lentos atvaizdą. Iš šios medžiagos yra pagaminta daugybė dalykų, kuriuos galite pamatyti virtuvėje ar svetainėje. Tai tikrai turi begalę panaudojimo būdų, kai kurie rimtesni, kiti mažiau.

Yra kamštinių grindų, tačiau taip pat yra tablečių kamštinių atramų, dėl kurių „Netflix“ žiūrėjimas tampa ne toks skausmingas. Tačiau kamštis yra toks puikus, kad jis yra ekologiškas ir nebrangus, tačiau turi unikalias šilumines savybes.

Tai yra pagrindinė kamštinių pagalvių naudojimo restoranuose ar namų ūkiuose priežastis. Tiekdami arbatos ar kavos puodelį, daugelis žmonių iš anksto išvalo kamštienos pagalvėles, tik norėdami įsitikinti, kad gėrimo šiluma neturi įtakos stalui.


Kamštienos pagrindas slopinimo vertė


Klijai kamštiena taip pat yra dar vienas įdomus dalykas, kuris gaminamas iš kamštienos. Jis gali būti naudojamas kaip kamštienos pagalvėlė, pavyzdžiui, po kėde ar stalu, kur ją galima pritvirtinti prie baldo kojos, kad būtų išvengta nuolatinių grindų pažeidimų, apsaugotų jas ir dusintų kėdės garsą.


Kamštienos įnorėdami atimti


Kai kurie žmonės taip pat mėgsta užsiregistruoti dangtelį ant puodelio kavos ar arbatos. Kadangi jis pasižymi tokiomis geromis terminėmis savybėmis, jis palaiko gėrimą šiltą ir yra draugiškas aplinkai. Dekoracijos? Kamštis yra ne tik puikus namų dekoro priedas (be abejo, paprasčiausi buitiniai prietaisai atrodo labai stilingi), bet ir praktiškai.

Ir, žinoma, jis puikiai atrodo visų tipų interjeruose, tuo pačiu ir tikrai pigus. Dėl savo šiluminių savybių kamštinis pagrindas taip pat gali būti dedamas po visų rūšių karštais patiekalais, kuriuos galima paruošti jūsų virtuvėje. Korkas taip pat neturi specifinio kvapo, todėl jis idealiai tinka virtuvės įtaisams ar vyno kamšteliams – tai nieko nekeičia.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd