Natūrali ir ekologiška garso izoliacija – kamštinės grindys


Kartais tereikia nutildyti kambarį, nesvarbu, ar tai būtų įrašų studija, ar darželis. Jei labai norėtumėte kažko, kas galėtų padėti numalšinti garsų garsą jūsų kambaryje likusiam pasauliui, turėtumėte pabandyti kamštinį kilimėlį.

Kamštis dažnai siejamas su vyno kamščiais, tačiau nedaugelis žmonių žino, kad kamštinio ąžuolo žievė yra natūraliausių ir ekologiškiausių medžiagų šaltinis – būtent kamštis, kuris plačiai naudojamas grindų dangoms gaminti. kamštiena, kamštienos lakštai ar kamštienos sienos.


Vaikiškas kamštienos paklotas


Kamštinio kilimėlio naudojimas yra daugybė privalumų. Daugeliui žmonių tai iš pradžių gali atrodyti trapi ar tiesiog netinkama medžiaga, tačiau tai netiesa. Produktai, kuriuose naudojamas kamštis, yra plačiai žinomi dėl amortizuojančių savybių.

Tinkamai sutvarkytas kamštienos ar kamštienos lakštas sutramdys kambario triukšmą ir užtikrins, kad kaimynai niekada nesiskųstų jūsų vaikais. Kamštinės grindys taip pat yra puikus priedas prie bet kurios klasės, kur tikrai bus daug triukšmo. Yra dar viena nauda, ​​kai kambaryje yra kamštienos pagalvėlė, kurią vaikai naudoja: ji tikrai minkšta.

Kai kas nors nukrenta, ašarų nėra ir pats kamštienos nėra sužeistas. Galų gale, jei ant kamštienos grindų nukris kažkas sunkaus, medžiaga normalizuosis. Kaip matote, tai yra puikus dalykas vaiko kambaryje, ypač jei jūsų atžala yra jauna ir linkusi į daugybę kritimų. Vaikas, išmokęs vaikščioti, gali būti labai patenkintas kamštinėmis grindimis!


Pagarba aplinkai, korko dėka


Kitas kamštinių grindų aspektas yra tas, kad jie yra tikrai ekologiški. Niekas neturėtų iškirsti kamštinio ąžuolo – jis tiesiog duoda žievę, kurią ekspertai nuima pagal griežtus reikalavimus.

Žievė atauga ir gauname kamštienos medžiagą. Na, kaip minėta pradžioje, daugelis kamštį gali susieti su vyno kamščiais, tačiau tiesa ta, kad vis daugiau butelių naudoja kamščius, pagamintus iš plastiko ar kitų medžiagų, kurie gali išpilstyti vyną tokiu būdu koks nėra nepraranda savybių.

Tai reiškia, kad kamštinio vyno kamščiai parduotuvėje bus naudojami mažiau, o kamštinis ąžuolas niekada nenustos mesti žievės. Kas gali būti ekologiškiau, nei neišmesti šios medžiagos į šiukšliadėžę? Atsakykime – ne. Taigi pažvelkite į kamštines grindis ir nuspręskite, ar norite jų savo namuose, ar bent viename iš savo kambarių. Tai negali būti įdomi patirtis


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd