Greitas montavimas, puikus efektas – lipnios kamštienos privalumai


Ar jūsų vaikui kambaryje reikalinga kamštinė lenta, ar jūs esate mokytojas ir norite naudoti kamštinį lapą, kad jūsų studentai prisegtų daiktus ant kamštienos sienos?

Jūs tikriausiai naršėte daugelyje parduotuvių ir pastebėjote, kad kamštis atrodo geriausias jūsų pasirinkimas, tačiau vis tiek neturite laiko sujungti visų šių dalykų ir įdiegti?

Ar tai skamba per daug komplikuotai? Išbandykite lipni kamštinė! Sienų montavimas yra labai paprastas ir nereikalauja jokių sudėtingų žinių.


Lipnios kamštinės plokštės


Kas tai tiksliai? Na, pavadinimas yra lipnus – lipni kamštinė lenta gali būti lengvai prilipusi prie sienos ir tikrai yra puikus priedas prie klasės. Jei norite, kad jūsų mokiniai galėtų dalintis daiktais, prisegdami juos prie kamštienos lakšto, tai nėra problema – jis yra pakankamai storas, kad galėtų tvarkyti visus rašiklius, tačiau vis tiek atrodo gerai ir lengvai nenukrenta.

Tai sutaupo daug laiko, nes jį labai lengva montuoti ant sienos. Ir yra dar vienas lipnios kamštienos lakšto privalumas, kurį galite trumpai priklijuoti ant bet ko.

Tai sutaupo daug laiko, nes jį labai lengva montuoti ant sienos. Ir yra dar vienas lipnios kamštienos lakšto privalumas, kurį galite trumpai priklijuoti ant bet ko.


Pagarba aplinkai – kamštiniai lakštai


Be to, lipnūs kamštienos lakštai yra iš tikrųjų draugiški aplinkai ne tik todėl, kad yra pagaminti iš kamštienos (ekologiškiausia kada nors sukurta medžiaga), bet ir todėl, kad juos lengva nuimti. Galite tiesiog atsikratyti kamštienos lakšto ir atiduoti jį savo kaimynui, kuris gali jį geriau naudoti.

Gal jos vaikai bus patenkinti kamštine lenta, arba galite ją paaukoti vietinei mokyklai. Bet kokiu atveju kamštinis ritinys nebus pažeistas ir jį galėsite kelis kartus išimti arba surinkti.

Tai ne tik paverčia juos ekologiškais, bet ir daro puikią medžiagą kapitaliniam remontui ar dizaino pakeitimams jūsų namuose. Jūsų vaikai bus laimingi, kad galės tiek judinti lipnų kamštienos lakštą!


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd