Kamštinės lentos biurui ir ne tik


Pažvelgę ​​į daugelio biurų ar miegamųjų nuotraukas pastebėsite, kad daugumoje jų yra kažkokia kamštinė lenta.

Jie yra tikrai naudingi, o „naudingais“ turime galvoje, kai galite juos įsigyti savo biure ar namuose, kaip jūs galite gyventi be jų? Kuo gi naudingos kamštinės lentos ar kamštiniai ritiniai? Pažiūrėk.


Biuro kamštinė lenta


Biuro darbuotojai mėgsta kamštinius lakštus ne tik dėl ekologiškumo, bet ir dėl patogaus bendravimo su jais.

Jie yra naudingi, kai ten norite prisegti daiktus, nesvarbu, ar tai būtų artimųjų nuotraukos, ar užrašai, primenantys svarbius dalykus.

Tai taip pat puikus bendravimo įrankis – galite prisegti susitikimo užrašus arba tyliai priminti savo darbuotojams, kad jie turi ką nors padaryti.


Kamštinis ritinys namuose


Arba, gavę kamštinį lapą savo namų ūkiui, galite pasidalinti nemirštančia meile šeimos nariams ir prisegti tos dienos kamštinių lakštų pirkinių sąrašus ar darbų sąrašus.

Jūsų vaikams patiks turėti skelbimų lentą, kuri primins svarbius namų darbus, terminus, esė temas ir tyrimus. Taip pat galite prie jo prisegti įdomias, motyvuojančias ar juokingas citatas. Tai yra tikrai įdomi koncepcija, kurią jūsų vaikas gali naudoti norėdamas išreikšti save kambaryje be dažų sienų ar bet ko, kas tikrai pakeistų kambarį.

Tai ypač svarbu, jei kambarys yra išnuomojamas ir jūs negalite jo per daug keisti be savininko sutikimo.


“Kamštinė lenta mokykloje”


Vienas iš didžiausių kamštinių plokščių panaudojimo būdų yra klasėje. Mokytojas čia gali prisegti užduotis ar priminimus. Jis taip pat gali būti naudojamas studentams geriau pažinti.

Dažniausias užsiėmimas yra klausinėti studentų apie jų nuotraukas apie labai ankstyvą vaikystę. Prisekite juos ant lentos ir leiskite jiems atspėti, kuri yra kuri. Jūs galite susipažinti ir labai smagiai praleisti laiką! Ir yra daug daugiau užsiėmimų, kuriuos galite atlikti naudodami kamštinę lentą.

Korko lakštas arba ritinys taip pat gali būti naudingas daugeliui kitų tikslų. Dėl savo įvairaus naudojimo jie yra vieni iš geriausių produktų rinkoje, ypač todėl, kad jie taip pat yra ekologiški.

Tai puikus būdas mokyti studentus ar darbuotojus apie šią tendenciją ir paaiškinti, kodėl naudinga naudoti aplinkai nekenksmingus produktus. Nedvejokite, įsigykite kamštinę lentą. Geriau vėliau negu niekada!


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd