Medinė krosnelė su natūralaus kamščio korpusu


Medinė krosnelė su natūralaus kamščio korpusu

Medinė krosnelė su natūralaus kamščio korpusu. „Natura“ yra apdovanojimus pelniusi malkomis kūrenama krosnelė, kurią sukūrė portugalų dizaino studija „Inngage“.

https://www.inngage.pt/project/natura/

Struktūra suteikia unikalų charakterį dėl kamštinio išorinio sluoksnio.

Natura yra medinė krosnelė, skirta Fogo Montanha

https://www.fogo-montanha.com/

lt buvo sukurta siekiant suteikti pramoniniam produktui natūralesnį pojūtį. Idėja naudoti kamštį kaip pagrindinę apdailos medžiagą kilo dėl noro suteikti vartotojui lytėjimo pojūtį krosnyje ir taip geriau pajusti šilumą.


Medinė krosnelė su natūralaus kamščio korpusu

Medinė krosnelė su natūralaus kamščio korpusu. Vadovaujantis paprastos konstrukcijos filosofija, krosnelės korpusas pagamintas iš plieno, ant jo konstrukcijos klojami ir pritvirtinami kamštiniai profiliai. Šie profiliai yra atskirti nuo plieninės konstrukcijos, kad kamštiena laikui bėgant netamsėtų.

Pagaminta iš modulinių kamštienos profilių, ji primena senovinius radiatorius ir tuo pačiu metu ši medžiaga sustiprina saugumą, leisdama naudotojams saugiai liesti ir apčiuopti malkinę krosnelę, todėl ši įranga tinka bet kurioje namų patalpoje.


Medinė krosnelė su natūralaus kamščio korpusu

Gamta kaip tyrimų projektas yra senesnis nei dveji metai. Ryšys tarp kištuko ir degimo kameros buvo ištirtas ir patobulintas, kad būtų užtikrinta tinkama oro cirkuliacija, paprastas montavimas ir tuo pat metu naudotojo saugumas sąveikaujant su malkine krosnele atliekant griežtus naudojimo bandymus.


Parašykite komentarą

Užsisakykite kamštienos pavyzd